Negalią turinti mergina drebina internetą: seksualios nuotraukos atima žadą


Patinka? Duok Like!
[fblike]

Žmonės nuolat yra linkę kritikuoti savo išvaizdą – vieni nori kitokios spalvos plaukų, kiti – būti lieknesniais ar idealios šypsenos. Vis dėlto iš kai kurių žmonių išties yra ko pasimokyti – net ir turėdami negalią, jie nepraranda gyvenimo džiaugsmo.

Viena iš tokių merginų – 25 metų Alexa Dacy iš Čikagos.

Mergina genetiškai paveldėjo sunkią raumenų ligą, dėl kurios jos kūnas atrodo kiek kitaip, nei kitų žmonių, o ir didžiąją savo gyvenimo dalį jai tenka praleisti neįgaliojo vežimėlyje.

Alexa drąsiai socialinio tinklo „Instagram“ asmeninėje paskyroje viešina savo seksualias nuotraukas – labai panašias į tas, kuriomis dalijasi kitos šio socialinio tinklo žvagždės.

Mergina stengiasi iš gyvenimo imti viską, ką šis duoda, bei įrodyti, kad ir neįgalūs žmonės yra tokie pat normalūs, kaip ir visi kiti.

Kai Alexa gimė, gydytojai teigė, kad ji išgyvens vos 2 metus. Vis dėlto panašu, kad ji buvo kovotoja nuo prigimties. Vis dėlto iš pradžių net ir Alexos šeima nesuprato, kad mergaitė rimtai serga.

Bėgant metams, nors Alexa augo, ji buvo beprotiškai liekna – jai tapo sunku valgyti. „Šia liga sergantys žmonės sunkiai nuryja maistą. Vis dėlto ilgainiui aš radau būdą, kaip gauti kalorijų – su viskuo valgau daug padažo“, – sako ji.

Tiesa, mergina ne visuomet į viską žiūrėjo taip pozityviai. „Mano kūnas – kitoks, nei daugumos žmonių“, – teigia ji.

Vis dėlto supratusi, kad jos istorija padėtų ir kitiems žmonėms, mergina nusprendė savo gyvenimą pradėti viešinti „Instagram“.

Ilgai nelaukus, ji sulaukė tūkstančių gražių žinučių bei komentarų, o ten, kur ji pozuoja apsinuoginusi, žmonės nevengė ir tokių žodžių, kaip „seksuali“.

„Dažnai dalinuosi rizikingomis nuotraukomis. Pavyzdžiui, neseniai paviešinau nuotrauką, kurioje pozuoju su stringais. Norėjau visiems priminti, kad žmonės su negalia taip pat turi riestus užpakaliukus, kuriais nori džiaugtis“, – teigė Alexa.

Daugiau Alexos gyvenimo akimirkų pamatysite nuotraukų galerijoje.

www.tv3.lt

Komentarai

Reklama