Maiklas Džeksonas gyvas? Vaizdo įrašas šokiruoja!


Patinka? Duok Like!
[fblike]

Internete pasirodė vaizdo įrašas, kuriame nufilmuotas popkaraliaus Maiklo Džeksono (Michael Jackson)  kūną vežantis automobilis. Įrašo pabaigoje matomas vyras, išlipantis iš automobilio, be galo panašus į patį M.Džeksoną. Žmogaus veido nematyti – jį uždengia policininkas.

Vaizdo įrašas šokiravo milijonus popkaraliaus gerbėjų.

Istorijos apie M.Džeksono mirtį iki šiol netyla.  Popkaralius, miręs birželio 25-ąją, iki šiol nėra palaidotas, o jo mirties priežastis ilgą laiką nebuvo žinoma.

Versija, kad M.Džeksono mirtis – eilinis dainininko šou, aptarinėjama daugelio.  Tokios versijos šalininkai vieningai teigia: Maiklas turėjo daugybę priežasčių “išnykti”.

Keletą mėnesių iki mirties dienos, M.Džeksonas žadėjo surengti 10 pasirodymų Londone, kuriais turėjo prasidėti pasaulinis koncertų turas. Nors bilietai buvo parduoti per kelias sekundes, daugelis teigė, kad dainininkas nepajėgs tiek koncertuoti. Jam 50 metų, jis sunkiai serga ir seniai nekoncertavo.  Be to, M.Džeksonas buvo bankrutavęs. Teigiama, kad muzikos legenda paskendo skolose ir būtent dėl to sugalvojo grįžti į didžiąją sceną.

Netikintys M.Džeksono mirtimi teigia, kad būtent dėl šių priežasčių superžvaigždė nusprendė suvaidinti netikėtą savo mirtį.

Internete pasirodęs vaizdo įrašas sukėlė diskusijų audrą. Dar daugiau – iškart po jo  pasirodė garso įrašas, kuriame asmuo, pasivadinęs Donaldu, M.Džeksono balsu teigia, kaip jį sukrėtė dainininko mirtis.

“Sveiki visi, čia Donaldas iš Kalifornijos. Tikiuosi, jus susitaikėt su Maiklo išėjimu. Tai šokiravo visus. Šiandien galvojau apie muziką. Kažkas labai svarbaus turi įvykti šou verslo pasaulyje. Kokia nors revoliucija. Manau, tai nuostabu. Daugelis, įkvėpti Maiklo, ir toliau kurs nuostabią muziką”, – garso įraše sako balsas, neįtikėtinai panašus į M.Džeksono.

Gerbėjai, netikintys savo dievuko mirtimi, teigia, kad įrašą paliko pats M.Džeksonas. Jie įsitikinę, kad skirtingų žmonių balsai tiesiog negali būti tokie panašūs.

Beje, vienoje amerikiečių pokalbių laidoje taip pat buvo aptartas pasirodęs vaizdo įrašas. Laidos rengėjai į įrašą nežiūrėjo rimtai ir sukūrė tęsinį, kuriame iš automobilio paskui M.Džeksoną išlipa ir Elvis Preslis, Abraomas Linkolnas ir netgi pats Jėzus.

Komentarai

Reklama