Dvylikametės nuotrauka sukėlė tikrą audrą internete


Patinka? Duok Like!
[fblike]

Medžiotojams yra draudžiama kai kuriais mėnesiais medžioti, tačiau ar yra amžius nuo kurio galima pradėti medžioti? Norime Jums papasakoti apie dvylikametę Aryanna Gourdin, kuri gyvena JAV.

Kartu su savo tėvu, ji išvyko į Pietų Afriką medžioti egzotiškų gyvūnų. Apie tai niekas ir nebūtų sužinoję, jeigu ne merginos nuotraukos, kuriomis ji pasidalino Facebooke. Šios nuotraukos supykdė daugelį internautų.

Viena jos nuotrauka susilaukė net 76 000 komentarų. Jie buvo maždaug tokie:

“Ačiū, kad dar kartą įrodei, kokios kvailos būtybės yra žmonės. Gal gali ir su savim taip padaryti, kaip su šiais gyvūnais?“

“Be gailesčio nušaučiau šią mergaitę“

Po to, kai nuotraukos apskriejo internetą, BBC net paruošė laidą apie šią merginą. Žurnalistai bandė išsiaiškinti, kaip tokia jauna mergina gali būti tokia žiauri.

Aryanna sako, kad žmonės juk anksčiau iš vien žudydavo gyvūnus. Taip pat merginos giminėje visi yra medžiotojai, todėl ir jai tai įaugę į kraują. Kol kiti ją įžeidinėja, ji tiesiog mėgaujasi medžiokle. Tą patį patvirtino merginos tėvas: “Mes didžiuojamės būdami medžiotojai ir niekada dėl to nesigailėjom“.

Žinoma, visi mūsų protėviai buvo medžiotojai, tačiau jie tai darė dėl išgyvenimo. O tiesa yra tokia, kad daugelis šiuolaikinių mežiotojų net negalvo to, ką nušauna.

Jie keliauja į medžioklę, nes mėgsta patį gyvūno žudymo procesą.

Štai toks jaunos mergaitės gyvenimas

Patiko? Pasidalink su draugais 🙂

Komentarai

Reklama