„Darbui per graži“ Emma nusimetė drabužius: parodė kūną be pagražinimų


Patinka? Duok Like!
[fblike]

„Per graži darbui“ – tokią pravardę užsienyje gyvenanti lietuvaitė Emma Hulse gavo po apsilankymo vienoje pokalbių laidoje.

Savo drąsiais pasisakymais išgarsėjusi mergina ne kartą teigė, kad yra „per graži darbui“ ir jos vaikinas yra tiesiog „vergas“.

Tiesa, Lietuvą palikusi Emma yra itin aktyvi socialinių tinklų vartotoja. Ji savo „Instagram“ paskyroje kasdien dalijasi pačiais įvairiausiais kadrais iš savo asmeninio gyvenimo.

Daugiau nei 30 tūkst. gerbėjų turinti mergina taip pat nebijo apsinuoginti ar visiškai nusimesti drabužius. Būtent tokios jos nuotraukos sulaukia daugiausiai „patinka“ paspaudimų.

Visai neseniai ji pasidalijo kadrais iš vonios kambario, kur pozuoja vos su apatinėmis kelnaitėmis. Tokie vaizdai sulaukė įvairių komentarų, tačiau tarp jų taip pat buvo ir įvairių pastabų.

„Tau vertėtų nueiti į sporto salę ir padaryti daugiau pritūpimų“, – skelbė vienas internautas.

Emma ne kartą yra sulaukusi ir pastabų dėl neva tai koreguojamų nuotraukų. Pasak jos sekėjų, nuotraukos, kuriose ji pozuoja su marškinėliais, ir tos, kur vos su apatiniais, neatitinka realybės. Jie tikri, kad ji savo krūtinę pasididina programėlių pagalba.

www.tv3.lt

Komentarai

Reklama