Angliškai neprabilęs S. Skvernelis privertė sutrikti Izraelio premjerą


Patinka? Duok Like!
[fblike]

Premjero Sauliaus Skvernelio vizitas į Izraelį, panašu, nepraėjo be trikdžių – ir vėl premjerui koją kišo anglų kalba. Premjeras pirmą kartą angliškai prabilo praėjusiais metais, viešėdamas Japonijoje. Tačiau anglų kalbos žinių premjeras neparodė antradienį įvykusiame susitikime su Izraelio Ministru pirmininku Benjamin Netanyahu.

Po oficialaus susitikimo, spaudos konferencijos metu Izraelio premjeras S.Skvernelį gyrė angliškai. Atėjus laikui pasisakyti pačiam premjerui – jis prabilo lietuviškai.

B.Netanyahu premjero žodžius į anglų kalbą vertė vertėja. S.Skverneliui prabilus lietuviškai, Izraelio premjeras kiek sutriko – žvilgsnis šokinėjo nuo S.Skvernelio prie už kadro sėdinčios vertėjos. Tikriausiai Izraelio premjeras nesitikėjo, kad S.Skvernelis kalbės lietuviškai, todėl jis nebuvo pasiruošęs ausinės.

Šios spaudos konferencijos vaizdo įrašu pasidalijo oficialus B.Netanyahu socialinio tinklo „Facebook“ profilis.

Didžioji dauguma komentarų po šiuo vaizdo įrašu yra būtent mūsų tautiečių. Jie atsiprašo už tai, kad premjeras S.Skvernelis neprabilo angliškais. Kai kuriems užkliuvo ir tai, kad premjeras, pasisakęs apie Holokausto tragediją ir laukdamas, kol vertėja jo žodžius išvers, stovi ir šypsosi.

Komentarai

Reklama