Vieną kartą per savaitę pamerkite kojas į actą — ir pamatysite, kaip dingsta visos jūsų ligos!


Patinka? Duok Like!
[fblike]

Pagal kinų refleksologijos sistemą, mūsų pėdose yra natūralios energetinės zonos, susijusios su tam tikru organu mūsų kūne. Tai reiškia, kad per kojas jūs galite išvalyti visą kūną, atsikratyti vidinių toksinų ir pagerinti bendrą sveikatos būklę.

Viena iš tokių procedūrų yra kojų vonelė su obuolių actu.

Vonelės su obuolių actu nuo seno buvo naudojamos lieknėjimui, virškinimo problemų sureguliavimui, odos būklės pagerinimui.

Mūsų kojas kasdien veikia daugybė mikrobų, o oksigenacijos (prisotinimo deguonimi) nebuvimas sukelia infekcijas, nuospaudas, nemalonų kvapą, daro mūsų galūnes sausas ir šiurkščias.

Obuolių actas pašalina nemalonų kvapą, gydo grybelines infekcijas, suminkština odą, pagerina odos kokybę ir daro dar daugelį dalykų. Be to, šis būdas labai paprastas ir patogus naudoti.

Pėdų vonelė su obuolių actu.

Viskas, ką jums reikia padaryti, tai pašildyti vandenį, o kai jis bus jau šiltas, supilti į dubenį ir į jį įstatyti kojas. Tada ten supilkite stiklinę obuolių acto ir keletą lašelių jūsų mėgstamo eterinio aliejaus. Palaikykite kojas apie 30 minučių. Ir viskas. Šią procedūrą darykite kartą per savaitę, ir labai greitai jūs pajausite pozityvų poveikį.

Norint atsikratyti nuospaudų, reikia palaikyti kojas tirpale- vienodomis dalimis vandens ir acto, 45 min., po to kulnus galite patrinti pemza.

Jonų vonelė kojoms.

Detoksikacijai galite naudoti ir jonų vonelę kojoms. Tam reikia šilto vandens, kad atsidarytų poros, ir druskos, kaip jungiančiosios ir priešuždegiminės medžiagos. Jonai paimami per pėdas ir jūsų kūnas atsikrato toksinų. Jei vanduo pasidaro tamsus, tai reiškia, kad rezultatas pasiektas.

Yra keletas tokios vonelės variantų:

Vonelės su druska receptas.

Ingredientai:

  • 1 stiklinė Epsomo druskos (angliška druska arba magnio sulfatas);
  • 1 stiklinė jūros druskos;
  • 2 stiklinės valgomosios sodos;
  • Eteriniai aliejai — keletas lašelių (nebūtinai).

Instrukcijos:

Ištirpinkite druską karštame vandenyje. Leiskite jam atvėsti, po to supilkite šiltą vandenį su ištirpinta druska į dubenį, ten supilkite obuolių actą. Pridėkite eterinių aliejų. Laikykite kojas pusę valandos. Žinokite, kad po šios vonelės jūs galite pasijusti pavargę, silpnumo jausmas taip pat gali būti, tačiau ši vonelė išvalys jūsų kūną ir pakels magnio kiekį.

Vonelės su moliu receptas

Ingredientai:

  • 1/2 stiklinės bentonitinio molio;
  • 1/2 stiklinės obuolių acto;
  • 1/2 puodelio Epsomo druskos;
  • Eteriniai aliejai — keletas lašelių (nebūtinai).

Instrukcijos:

Karštame vandenyje ištirpinkite druską, o po to pridėkite kelis lažus eterinio aliejaus. Sumaišykite molį su obuolių actu ir nedideliu kiekiu vandens, maišymui nenaudokite metalo. Mišinį supilkite į vandenį ir palaikykite kojas 20 minučių. Ši vonelė detoksikuos jūsų kūną ir padidins magnio kiekį.

Komentarai

Reklama