Šis galingas natūralus receptas pašalina sąnarių skausmus po pirmo naudojimo!


Patinka? Duok Like!
[fblike]

Šis mišinys tikrai daro stebuklus!

Sąnarių skausmas gali būti labai sunkus ir skausmingas. Paprastai jis jaučiamas alkūnėse, pečiuose ir keliuose.

Šie skausmai yra gana paplitę po 40 metų, ir daugelis juos priima kaip senėjimo pasekmes. Tačiau, jei esate 25 ar 30 metų amžiaus ir jaučiate šį skausmą, ką tuomet kaltinti ir daryti?

Gali būti keletas priežasčių, kodėl Jums yra sąnarių skausmas, tai gali būti dėl sąnarių, lūžių, reumatizmo, traumos ar net artrito. Tikslas yra rasti būdą atsikratyti sąnarių skausmo.

Receptas, kurį galite padaryti namuose, gali padėti sumažinti sąnarių skausmą, net ir po to, kai jį naudosite tik vieną kartą.

Tai senas tradicinės medicinos receptas, kuriame yra paprastų ingredientų, kurių beveik kiekvienas turi namuose ir gali padėti asmeniui iškart po pirmojo naudojimo.

Sudėtis:

1 šaukštas garstyčių miltelių

1 šaukštas vandens

1 šaukštas smulkios jūros druskos

1 šaukštas natūralaus medaus

Sumaišykite visas sudedamąsias dalis iki sklandžios masės.

Mišinio panaudojimas:

1. Patepkite mišinį ant sąnario.  Pateptą vietą apvyniokite maišeliu ir užsimaukite storą kojinę, nes reikalinga šiluma.

Laikykite 1,5-2 valandas ir nepamirškite, kad tai geriausia daryti prieš miegą, kad jūsų sąnariai galėtų ilsėtis po mišinio naudojimo.

2. Po to mišinį nuplaukite šiltu vandeniu.

3. Po pirmojo šio galingo  mišinio naudojimo jūs tikrai pajusite efektus. Jei reikia, pakartokite procesą.

Mišinys gali būti naudojamas kelias dienas po paruošimo, laikomas šaldytuve apatinėje lentynoje ir šiek tiek pašildykite mišinį prieš naudojimą, nenaudokite šalto mišinio.

4. Pagrindinė sudedamoji dalis yra garstyčios.  Jei turite galvos skausmą, užtepkite šį mišinį ant kaktos ir atsikratysite galvos skausmo.

Jei turite gerklės skausmą , nurykite 1 arbatinį šaukštelį garstyčių miltelių. Pasveikimas bus daug greitesnis – šis mišinys tikrai daro stebuklus.

Šaltinis

Komentarai

Reklama