Šios daržovės lapai išgydys jūsų kojų skausmus ir ligas


Patinka? Duok Like!
[fblike]

Žinoma, kyla daug klausimų, kuo veiksmingi gali būti KOPŪSTO LAPAI? Kokie yra rezultatai? Kaip tai vyksta? Toliau pateikiami atsakymai į šiuos klausimus, todėl nepraleiskite.

Šis gerai žinomas daržovių šaltinis yra puikus vitaminų C, K ir B1, B2, B6, kalio, maisto skaidulų, folio rūgšties, vario ir mangano šaltinis.

Be to, kopūstai turi daug baltymų, fosforo, kalcio, geležies, cholino, magnio, pantoteno rūgšties ir niacino.

Yra daug namų gydymo priemonių, kurios naudoja tam tikrus kopūstų lapus daugeliui sveikatos sutrikimų. Kopūstų lapai yra naudojami tradicinėje medicinoje, kad išgydytų , padermių, uždegimų ir opų.

Dėl savo priešuždegiminių savybių kopūstų lapai ar kopūstai buvo naudojami sąnarių skausmui, kurį sukelia artritas ar sportiniai sužalojimai.

Efektyvūs kopūstai buvo naudojami natūralioje medicinoje kaip pigus ir natūralus vaistas skausmui ir sąnarių uždegimui gydyti.

Kadangi manoma, kad alternatyvios medicinos dalis yra natūralus būdas skausmui malšinti, daugelis artrito turinčių žmonių naudoja kopūstų lapus, kad sumažintų vaistų vartojimą.

Podagra

Daugelis žmonių, kenčiančių nuo podagros, užtikrins, kad, pakeldami kojas, galite sumažinti arba pašalinti podagros skausmą. Tiesiog įdėkite kai kuriuos kopūstų lapus į šaldiklį plastikiniame maišelyje.

Kai pasireiškia skausmas, kopūstų lapus uždėkite aplink pažeistą vietą. Apvyniokite rankšluostį ir palikite 10-15 min.

Sąnarių skausmas

Garsiojoje Šveicarijos ligoninėje pacientams, sergantiems reumatoidiniu artritu, kopūstų lapais padeda. Lapus palieka per naktį, kad sumažintų skausmą ir patinimą.

Šiam gydymui gydytojai naudoja keletą kopūstų lapų. Tada lapai dedami ant patinusių sąnarių, sujungia sąnarius marlės tvarsčiais.

Patinusios kojos

Jei sergate nuolatiniu skausmu dėl uždegimo, tiesiog apvyniokite kojas į kopūstų lapais, kad galėtumėte atsikratyti patinimo. Kopūstai turi puikias vandens sugeriančias savybes ir sutraukia skysčio perteklių kojose.

Paimkite baltus arba žalius kopūstų lapus, įdėkite juos į šaldiklį, tada leiskite jiems šiek tiek atvėsti. Apvyniokite savo patinusią koją ir sėdėkite iki 30 minučių.

 Įspėjimas:

Jei apvynioję kojas kopūstų lapais ir pastebėsite alergijos ar niežėjimo požymius, nedelsdami pašalinkite lapus.

Komentarai

Reklama