Sibiro žolininkės sveikatos eliksyras: 3 šaukštai per dieną palengvins keliolika ligų


Patinka? Duok Like!
[fblike]

Kai artimiausioje vaistinėje galite nusipirkti tablečių kurios gali išgydyti beveik bet kokią ligą, tradicinė medicina atrodo kažkokia juokinga, o senoliai yra paskutinė išeitis, kuriai niekas neprieštarauja.

Vienu metu Sibire gydymas buvo labai išplėtotas. Savarankiškai besimokantys gydytojai išgydė su liaudies medicina daug žmonių. Ir to laiko žmonės gyveno daug ilgiau nei dabartiniai.

Norėčiau pakalbėti apie sveikatą gerinantį vieno Sibiro žolininkių sukurtą mišinį. Kiekvienas komponentas turi teigiamą poveikį viso organizmo darbui.

Nereikia būti medicinos ekspertu ar žolininku, kad surastumėte viską, ko reikia. Tiesiog nueikite į parduotuvę.

Sveikatos eliksyras

Sudėtis:

1 kg grikių

1 kg graikinių riešutų

0,7 kg gėlių medaus

Paruošimas: grikius ir riešutus sumalkite kavos malūnėlyje, supilkite į medų, sumaišykite, laikykite šaldytuve. Jūs galite padidinti porcijų skaičių ir paruošti visai šeimai.

Paimkite tokį liaudies eliksyrą po šaukštą tris kartus per dieną 30 dienų.

Kodėl tokie produktai? Grikiuose gausu makro ir mikroelementų, vitaminų ir geležies. Tačiau mes daug kartų rašėme apie medaus naudą: jis gali išgydyti kūną ląstelių lygmeniu. Kalbant apie graikinius riešutus, juose gausu sveikųjų riebalų rūgščių.

Baigę visą kursą rekomenduojame pereiti prie kito megavitamino ir naudingo mišinio – Amosovo pastos. Kiekvieno mūsų pareiga sustiprinti šeimos nario imunitetą ir tiesiog mėgautis skoniu.

Nekeiskite grikių į grikių miltus. Tai toli gražu ne taip naudinga ir nereikia laukti tinkamo laiko pradėti vartoti šį neįtikėtiną produktą, pradėkite vartoti kuo greičiau, nepasigailėsite. Pasidalinkite straipsniu, palikdami gerą patarimą kitiems.

Šaltinis 

Komentarai

Reklama