Pipirai, citrina, druska: 10 ligų, kurias jie gydo geriau nei vaistai


Patinka? Duok Like!
[fblike]

Citrinos, druskos ir pipirai yra ne tik salotoms – jie gali gydyti ligas. Daugelis žmonių naudoja šias medžiagas kasdieninėms sveikatos problemoms gydyti, rašo “King Demic” .

Be to, medicininė priežiūra yra gana brangi, o gydymas namuose gali būti veiksmingesnis nei atrodo.

Pipirų, citrinų ir druskos mišinys gali išgydyti:

Gerklės skausmas – sumaišykite 1 valg. citrinos sultčių, 1/2 arb. šaukštelio pipirų ir 1 šaukštelis jūros druska šiltame vandenyje. Naudokite šį mišinį, kad išplautumėte burną.

Užsikimšusi nosis – sumaišykite citrinos sultis, pipirus, cinamoną, kardamoną ir kmyną. Dabar giliai įkvėpkite. Jūs netgi galite pradėti čiaudėti.

Prieš tulžies akmenis – akmenys blokuoja virškinimo sistemą ir sukelia skausmingus pojūčius. Paprastai juos pašalinti reikia operacijos. Paimkite 3 šauktus alyvuogių aliejaus ir 1 citrinos su pipirais. Naudokite kelis kartus per savaitę.

Stomatitas – išgydyti gleivinę nėra taip sunku. Jums reikia sumaišyti šaukštą Himalajų druskos puodelyje vandens. Gerkite po valgio. Jis žudo blogas bakterijas ir išgydo žaizdas.

Lieknėjimas – sumaišykite ¼ šaukštelio pipirų, 2 šaukštus citrinos sulčių, šaukštą medaus ir šilto vandens. Tai pagreitina medžiagų apykaitą, citrinų polifenoliai padeda išvengti svorio augimo ir padidina jautrumą insulinui.

Pykinimas – skrandžio sutrikimą gali nuraminti pipirai, o citrina stabdo pykinimą. Sumaišykite šaukštą citrinos sulčių ir šaukštelį pipirų šiltame vandenyje. Gerkite gėrimą.

Astmos priepuolis – įpilkite dešimties pipirų, dviejų gvazdikėlių, 15 baziliko lapų verdančio vandens į puodelį. Virkite 15 minučių. Įpilkite skystį į indą su dangčiu. Pridėti 2 šaukštus medaus ir atvėsinkite. Atvėsinkite 2 savaites ir pridėkite pieno pagal skonį.

Gripas ir peršalimas – išspauskite šviežias citrinos sultis ir įpilkite jas į puodelį virinto vandens. Pridėti šaukštą medaus ir gerkite.

Nosies kraujavimas – uždėkite citrinos sultis ant medvilnės gabaliuko ir įdėkite jį į šnervę. Sulenkite galvą ir palaukite šiek tiek.

Ar žinojote apie šiuos būdus?

Šaltinis

Komentarai

Reklama