Pamirkykite kojas burnos skalavimo skystyje ir per 30 minučių įvyks stebuklas!


Patinka? Duok Like!
[fblike]

Skalavimo skystis buvo išrastas XIX a. Ir nuo to laiko visame pasaulyje yra naudojamas iki šių dienų.

Įdomu tai, kad iš pradžių jis buvo suprantamas kaip paprastas antiseptikas ir tik tada tapo burnos skalavimo skysčiu. Be to, jis gali būti saugiai naudojamas kitiems tikslams!

Šiame straipsnyje rasite net aštuonis neįprastus burnos skalavimo skysčio naudojimo būdus.

Universalus valiklis

1. Žaizdų dezinfekcijai

Atsitiktinai įsipjovėte, bet namuose nebuvo vandenilio peroksido? Nesijaudinkite! Žaizdą galima dezinfekuoti skalavimo skysčiu.

2. Galite naudoti kaip losjoną po skutimosi.

Jei jūsų vyras nusiskuto barzdą bet neturi losjono po skutimosi, tada jis gali panaudoti burnos skalavimo skystį.

3. Galite dezinfekuoti namus.

Įpilkite vieną šio gaminio dangtelį į vandens kibirą valymo metu ir galite būti tikri, kad jūsų namai bus gerai apsaugoti nuo bakterijų.

4. Galite išvalyti vonią.

Vonios kambaryje nuo drėgmės pasirodė pelėsis? Tada valymo metu švelniai apipurkškite sienas skalavimo skysčiu ir po kelių minučių kruopščiai nuplaukite sienas.

5. Galite naudoti kaip priemonę nuo grybelio.

Dantų skalavimo skystis puikiai pašaliną grybelį nuo nagų. Tik 30 minučių pamirkykite kojas skalavimo skystyje. Keletas sesijų – ir nemaloni liga bus nugalėta!

6. Galite pasirūpinti kulnais.

Taip pat šis skystis puikiai minkština ir išskleidžia šiurkščią kulnų odą. Pamirkykite kulnus skalavimo skystyje, nuvalykite juos kietu rankšluosčiu. Būsite nustebinti, kokie minkšti taps jūsų kulnai.

7. Galite išgydyti veido spuogus. 

Žmonės, turintys problematišką riebią odą, turėtų nuvalyti savo veidą 1-2 kartus per dieną su medvilnės tamponu, įmerktu į burnos skalavimo skystį. Panaudoję šį metodą galite pamiršti apie spuogus!

8. Vaistas nuo peršalimo

Kai jaučiate, kad pradeda skaudėti gerklę, ją praskalaukite burnos skalavimo skysčiu.

Štai keletas naudingų burnos skalavimo skysčio savybių. Bendrinkite su savo draugais šiuos patarimus, nes jie gali būti naudingi visiems!

Šaltinis 

Komentarai

Reklama