Ilgai sirgau, o išsigydžiau soda ir česnaku


Patinka? Duok Like!
[fblike]

Man buvo chroniškas bronchitas, plaučių emfizema. Po du kartus metuose aš sirgau pneumonija ir maniau kad to neatsikratysiu niekada.

Tačiau vienas stebuklingas ir labai paprastas metodas padėjo ne tik man, bet ir daugeliui, kam aš jį rekomendavau. Man apie jį papasakojo kaip pavyzdį iš savo gydytojo praktikos miela daktarė.

Ir jos pasakojimas krito man į širdį.
Ligoninėje, kur ji dirbo, gulėjo du vyrai su plaučių abscesu. Vyresnis vyras mirė, o jaunas geso diena iš dienos , nepaisant visų gydytojų pastangų.

Benagrinėjant mirties aplinkybes tos ligoninės profesorius pasakė, kad jis negali priekaištauti gydytojams, gydymas atliktas teisingai, bet ligonio būklė buvo užleista.

Tada mano pažįstama gydytoja paprašė profesoriaus leisti pagydyti jaunuolį česnako ir sodos inhaliacijomis. Ir gavo leidimą, nepaisant, kad ligonio temperatūra buvo virš 40. Koks buvo nustebimas, kai besibaigiant antrai parai, kurių metu buvo daromos inhaliacijos, vaikinui temperatūra nukrito iki 37,2. Jaunuolį išgydė.

Štai inhaliacijų sudėtis ir kaip jas paruošti
Nuvalyti 6 česnako skilteles, supjaustyti jas. Į mažą puodelį įpilti 1 stiklinę vandens ir kai tik jis užvirs mesti česnaką ir sumažinti ugnį iki mažiausios.

Garinti ant silpnos ugnies ne daugiau 5 min. Po to padėti puoduką ant stalo, apsidengti antklode , pasilenkti arčiau puodelio, kad garai niekur neišeitų ir tik tada atidarius dangtelį įberti ten 1 arbatinį šaukštelį sodos.

Inhaliacija paruošta
Iškart nereikia giliai įkvėpti, galima smarkiai užsikosėti. Kai įprasite prie garų , imkite kvėpuoti kaitaliojant: 2-3 kartus per nosį – lėtas iškvėpimas per burną, 2-3 kartus lėtai įkvėpti per burną – iškvėpimas per nosį. Kvėpuokite kol išlieka šiluma. Paskui nusivalykite prakaitą nuo veido antklode, užsidėkite ant galvos šiltą skarą ir greitai į lovą!

Gydymo efektas priskiriamas valomajam ir dezinfekuojančiam mišinio poveikiui. Tokiu būdu aš išgydžiau savo 6 m sūnėną, jam buvo sunki angina su 40,2 temperatūra.

Kitą rytą po inhaliacijos jam tapo žymiai lengviau, nukrito temperatūra, plyšo pūlinys. Kvėpuoti česnako ir sodos garais galima 2-3 kartus per dieną. Pasišalina skrepliai ir būklė pagerėja , per 2-3 dienas normalizuojasi temperatūra. Užleistai ligai gydymui prireiks 10 dienų.

Komentarai

Reklama