4 šaukštai per dieną ir vėžys išnyks, Rusijos mokslininkas atskleidžia galingiausią priemonę…


Patinka? Duok Like!
[fblike]

Rusijos mokslininkas profesorius Hristo Mermerski atrado revoliucinę priemonę, kuri išgydė tūkstančius vėžiu sergančių pacientų, rašo planet-today.com. Priemonėje yra visi būtini vitaminai, mineralinės druskos, baltymai, biologiškai aktyvios medžiagos, angliavandeniai ir augaliniai riebalai.

«Šis maistas, kuris gydo visą kūną, ir vėžys išnyks», – sako profesorius Mermerski.

Ingredientai: 15 šviežių citrinų; 12 česnako skiltelių; 1 kg medaus; 400 g daigintų grūdų (jauni žali kviečiai); 400 g šviežių riešutų. Paruošimas: 1. Į stiklinį indą įpilkite 400 g kviečių ir užpilkite šiek tiek vandens, kol jie nebus pasidengę porą centimetrų. Palikite tai nakčiai. Po 10-12 valandų nukoškite vandenį, esamus kviečius praplaukite ir vėl praskalaukite. 2. Praskalautus kviečius suberkite į dubenį ir palikite 24 valandoms. Netrukus turėsite kviečius su daigais, kurių ilgis bus nuo 1 iki 2 milimetrų. 3. Turite susmulkinti kviečius, riešutus, česnaką, 5 citrinas su viskuo, nuplauti ir gerai sumaišyti. Iš kitų 10 citrinų išspausti sultis ir supilti į ankščiau gaminama mišinį ir vėl gerai išmaišyti viską, kol gausite vientisą mišinį. 4. Įdėkite medų. Laikykite mišinį šaldytuve 3 dienas, po kurio galėsite jį naudoti. Vartojimas: Jūs turėtumėte vartoti šią namų gydymo priemonę 30 minučių prieš pusryčius, pietus, vakarienę ir prieš miegą. Jei ketinate jį vartoti vėžiui gydyti, reikia vartoti po 1 ar 2 šaukštus, kas 2 valandas.

Pasak profesoriaus Hristo Mermerski, šis receptas garantuoja ilgą ir sveiką gyvenimą, gydo vėžį, išsaugo jauną kūną, jaunystę ir energija.

Komentarai

Reklama