Pavelas Globa atskleidė paslaptį, kurie zodiako ženklai bus sėkmingiausi 2019 metais


Patinka? Duok Like!
[fblike]

2019 yra pokyčių laikas. Astroprognozė iš Pavelas Globos lūpų, padės jums sužinoti, kokie gi bus 2019 metai.

Pavelas Globa yra vienas garsiausių astrologų ne tik mūsų šalyje, bet ir visame pasaulyje. Jo prognozės tuo pačiu metu grindžiamos astrologine ir astronomine informacija, todėl išsiskiria ypatingais bruožais. Pavelas Globa ne tik apibūdina planetų įtaką, bet ir suteikia vertingų rekomendacijų, kaip pasiekti sėkmę.

Avinas

Aviną globos šiais metais Marsas. Marsas visada stiprina agresyvią Avino dvasią, todėl šio ženklo atstovams rekomenduojama būti atsargiems, vengti aštrių ginčų ir provokuojančio elgesio.

Daugeliui Avinų, Marsas atneš didelius pasikeitimus: padėtis gyvenime pradės gerokai keistis. Teisingiausi nustatyti prioritetus būtų palanku kovo, balandžio ir gegužės mėn., Tačiau jei susidėliosite viską tinkamai, būsite apdovanotas ne tik finansuose, bet ir meilėje.

Jautis

Artimiausi 2019 metai žmonėms, gimusiems pagal Jautis ženklą, bus pripildyti nelaimingų atsitikimų. Viena vertus, Jautį taip pat aplankys ir sėkmės daugelyje sričių, problemos tiesiog išsispręs pačios.

Geltonosios kiaulės metai gali atnešti Jaučiui šlovę, sėkmę ir gerovę, bet tik tada, jei valdysite savo emocijas ir veiksmus.

Dvyniai

Šio ženklo atstovams kiaulės metai gali būti didelių gyvenimo pokyčių laikotarpis. Labai svarbios planetos bus Uranas ir Neptūnas. Iki birželio 20 d. Šios planetos suvienys jėgas prieš Dvynius. Didžiulis planetų spaudimas paveiks Dvynius, kol pasikeis jų mąstymas, suvokimas apie gyvenimą.

Darbas su savimi, padės dvyniams liepos mėnesį gauti tai, ko jie nori. Lapkričio mėnesį bus kilimo, intensyvaus asmeninio ir karjeros augimo laikotarpis. Jei dvyniai sugebės atsisakyti savo ambicijų ir pažvelgti į gyvenimą per atsargos prizmę, jie likusius metus praleis itin sėkmingai.

Vėžys

2019 m. Jupiteris parengė vėžiui stiprybės išbandymus. Astrologas praneša, kad Vėžio sėkmė priklausys nuo užsispyrimo siekiant tikslų.

Bus pradėtas naujas gyvenimas. Nuo rugpjūčio 11 d. Iki gruodžio 1 d. Jupiteris bus tvirtai įsitvirtinęs Šaulio ženkle, kuris leis Vėžiams lengvai priimti rimtus sprendimus, teisingai įvertinti, kas vyksta ir sklandžiai siekti savo tikslų.

Liūtas

Geltonosios kiaulės mūšyje už liūtų sėkmę,  susidurs su saulę, jų globėją ir priešininku Saturnu, dėl kurio liūtams nebus lengvi metai. Astrologas pateikia 3 rekomendacijas: būkite drąsūs, darbštūs ir įgyvendinkite savo senus planus.

Svarbu prisiminti šiuos dalykus: šie metai nėra geriausias laikas kalbėti apie savo naujus planus, pasidalinti pergalėmis ir aptarti idėjas net su artimaisiais.

Saturno laikotarpis nuo kovo 30 d. Iki rugsėjo 18 d. bus itin sėkmingi. Visi rūpesčiai tiesiog išnyks. Šiuo metu astrologas nerekomenduoja spręsti pernelyg drąsių žingsnių.

Mergelė

Jupiteris yra planeta, kuri reguliuos įvykius mergelės gyvenime. Dėl savo įtakos jos turi išlaikyti pokyčių ir energijos antplūdį kartu su galimybėmis realizuoti save. Stenkitės dirbti sau ir dėl savo problemų, o ne spręsti kitų problemas.

Nuo rugpjūčio 28 d. Iki rugsėjo 13 d. Daug sapnų ir planų taps realiais.

Svarstyklės

Nauji metai svarstyklėms bus sėkmingi, jei jos taps užsispyrusios. Būtina nustatyti prioritetus ir padaryti išvadas, dėl savo dabartinio gyvenimo. Jei tai padarysime iki metų vidurio nemalonūs bus pakeisti teigiamais pokyčiais.

Gyvenimo pokyčiai gali būti nuo kovo 26 d. Iki balandžio 19 d. (Venera Žuvyse), nuo gegužės 15 d. Iki birželio 8 d.), nuo lapkričio 2 d. iki lapkričio 25 d. (Venera grįžta į Šaulį).

Astrologas pažymi teigiamus astrologinius požymius, kai šio ženklo atstovų gyvenimas dramatiškai pasikeis.

Skorpionas

Uranas ir Jupiteris Skorpionams paruošė pokyčių metus. Sėkmė bus skirta tiems, kurie yra pasirengę atleisti ir pamiršti blogus dalykus tiek sau, tiek kitiems.

Kovo mėnesį Uranas pakeis judėjimą į Tauro ženklą, kuris bus šiek tiek ambicingas. Nuo šio mėnesio Skorpionas turėtų būti kantrūs ir kruopštūs, nes turėsite nustatyti tikslus ir juos pasiekti.

Tiesa, įgyvendinti tikslus gali trūkti iki vasaros. Nepaisant radikalių pokyčių gyvenime sėkmė ir pergalė ateis vistiek.

Šaulys

2019 m. šauliai tęs pradėtą 201 metais eitą ​​kelią, sėkmė lydės ypač versle ir asmeniniame gyvenime.

Drastiški gyvenimo pokyčiai turėtų būti vengi, ypač staigiai keičiantis Jupiterio judėjimui, kuris įvyks gruodžio pradžioje.

Gruodžio 2 d. Jupiteris pereis nuo šaulio į ožiaragį, kuris perkels ir leis apsvarstyti prioritetus. Astrologas pataria planuoti šį laiką poilsiui ar atostogoms, kad sumažintų nesėkmių riziką.

Ožiaragis

Ypač svarbios ateinančių metų planetos yra Marso ir Veneros, valios ir atkaklumo globėjai, kurie atneš sėkmę. Aktyvios planetos suteiks Ožiaragiui tai, ko jiems labiausiai tūksta. Astrologas pataria pastebėti visatos judėjimą nuo kovo 1 d., kai Marsas sustiprės. Šį laikotarpį bus svarbu atpažinti klaidas ir bandyti jas ištaisyti.

Norint, kad aplankytų sėkmė reikės aktyviai dirbti. Dėl Veneros įtakos Ožiaragio ateinančiais metais laukia didelė sėkmė. Per metus, ypač balandžio ir gegužės mėn., Ožiaragis daugiau nei kartą susidurs su nuotaikos svyravimais ir baimėmis.

Vandenis

Kalbant apie Vandenį, metai bus gana malonūs, bet tik kai kuriais atvejais. Saulės įtaka paskatins mesti rūkyti, jei rūkote, daryti kažką naujo ir neįprasto. Sunkus darbas padės gauti tai, ko norite.

Parama bus teikiama iš Neptūno, kuris bus stabilus ir aktyvus ištisus metus. Su savo energija galite kurti idėjas ir galvoti apie veiksmus, kad jie būtų sėkmingesni. Vandeniui bus nuolatinis karas su savo vidiniu aš, todėl turėsite sunkiai dirbti su savimi.

Žuvys

2019 m. pradžioje Žuvys turėtų sutelkti dėmesį į finansus. Jupiteris, taip pat Venera, pranašauja pokyčius, yra būtini sėkmei. Atsiras galimybė keisti darbą, keisti veiklą, pradėti savo verslą.

Asmeninio gyvenimo pokyčiai vyks vėliau, 2019 m. Kovo mėn. Žuvys šiek tiek sužadins Veneros įtaką, kuri sukels konfliktus ir nesusipratimus šeimoje. Tačiau šios krizės įveikimas, galbūt, bus pagrindinis metų uždavinys. Tikriausiai ateinantys metai daugeliui Žuvų atneš daug jausmų, audringos meilės.

Šaltinis

Komentarai

Reklama