Mylimąją iš pavydo mirtinai sumušęs vyras teismo prašė jį sušaudyti


Patinka? Duok Like!
[fblike]

Rusijoje praėjusių metų pabaigoje visuomenę sukrėtusi šeimyninė drama tęsiasi teisme, kur teisiamas žmoną mirtinai uždaužęs vyras. 35-erių Maksimas Gribanovas už savo nusikaltimą, prokurorų manymu, turėtų gauti 10 metų kalėjimo. Pats žmogžudys tvirtina, kad nusikaltimą padarė iš pavydo, tačiau tyrėjams pasakojo, kad talžė žmoną be jokio gailesčio ir ypač žiauriai.

Primename, kad žiaurus nusikaltimas Lebedianuose buvo įvykdytas praėjusių metų naktį iš gruodžio 9 į 10 dieną. Tuomet 34-erių vyras pavydo scenos metu sumušė savo antrąją pusę Anastasiją Ovsianikovą. Daužė jis ją ypatingai žiauriai – trapi moteris talžoma kojomis ir rankomis buvo kelias valandas.

Pradėjo mušti dar automobilyje, grįžtant iš vakaro mieste, tai užfiksavo ir stebėjimo kameros degalinėje apie 23:00. Teigiama, kad moteris turėjo galimybę pabėgti, tačiau ja nepasinaudojo ir kartu su savo vyru grįžo namo. Naktinis konfliktas tapo tikru košmaru kaimynams, kuriuos pažadino baisūs Anastasijos klyksmai. Viena iš kaimynių, išgirdusi kas darosi poros bute, paskambino merginos artimiesiems. Atvykęs tėvas sunkios būklės dukterį išvežė į ligoninę, kur ji vėliau ir mirė.

Tiesa, jiems teko dar jos paieškoti – Maksimas savo draugę iš jos buto, jau po egzekucijos, nusivežė pas save, o ir pati mergina bijojo vykti į gydymo įstaigą.

Teismo medicinos ekspertų teigimu, mirties priežastimi tapo uždara galvos smegenų trauma.

Prašė sušaudyti

Sumuštos aukos nuotrauka, kuri pateko į internetą, buvo daryta paties galvažudžio. Ilgas valandas kankinęs savo draugę Maksimas siuntinėjo vaizdo įrašus ir nuotraukas savo draugams. Tiesa, kituose šaltiniuose minima, kad ši nuotrauka daryta Anastasijos tėvo, kuomet jis pagaliau surado ją vyro namuose.

Atslūgus įkarščiui ir supratus, ką pridirbo, Maksimas tardymo metu prašė pritaikyti jam aukščiausią bausmę – sušaudyti. Tiesa, tai galėjo būti ir šaltakraujiškas blefas, nes sušaudyti jo niekas net ir norint negalėjo – Rusijoje mirties bausmė yra panaikinta, o maksimali bausmė už šį nusikaltimą yra 15 metų kalėjimo.

Vėliau tyrimas išsiaiškino, kad žmoną jis mušė dvi dienas paeiliui, ir tai nebuvo vienetinis atvejis jų šeimoje. Anastasija niekam apie tai nieko nesakė, apie nesutarimus ir smurtą šeimoje galėjo žinoti tik kelios draugės.

Net ir gulėdama ligoninėje, kol dar turėjo sąmonę, moteris prašė nekelti jos vyrui bylos dėl sumušimo. Vietos žiniasklaidoje buvo rašoma ir apie vyro ryšius teisėsaugoje, o pats žudikas iš pradžių nenorėjo visiškai pripažinti savo kaltės. Tačiau žmonai mirus jis pakeitė savo parodymus ir visiškai pripažino kaltę, prašydamas pritaikyti jam „aukščiausią bausmę“.

Komentarai

Reklama