Čia yra 15 priežasčių, kodėl liūtai yra geriausi tarp visų zodiako ženklų!


Patinka? Duok Like!
[fblike]

Žmonės, gimę pagal Liūto ženklą, išsiskiria socialumu, kūrybiškumu ir gebėjimu kurti savo gyvenimą pagal savo taisykles.

Jie žino, kaip padaryti plataus užmojo planus, leidžiančius jiems pasiekti savo tikslus. Be to, liūtai yra gana ambicingi, o tai tik pabrėžia kitus jų charakterio bruožus. Jie myli prabangą ir komfortą visose gyvenimo srityse.

Apskritai tai yra protingi žmonės, kurie nebijo sunkumų, bet kartais tampa užsispyrę, išdidūs ir arogantiški. Tačiau skaitykite toliau!

1. Planetos atsitiktinai sukasi aplink Saulę. 
Gyvenimui liūtai tiesiog turi šilumą ir šviesą. Tie, kurie pasisekė priartėti prie Liūtų, yra užsikrėtę savo džiaugsmu ir linksmumu. Idealiu atveju, liūtai pageidautų, kad vasara būtų pernai!

2. Liūtas yra draugas gyvenimui … Jūs
galite pasitikėti liūtu besąlygiškai. Liūtai yra labai atsidavę. Jei jus įžeidžia arogantiškas liūtas, jis jus neužlaikys, bet kai tik nuspręsite grįžti, jis priims jus su atviromis rankomis, nesvarbu, kiek ilgai trunka jūsų nusivylimas. Liūtai prisimena viską, bet gali atleisti.

3. Arba priešą gyvenimui. 
Kaip jau minėta, liūtai turi puikią atmintį. Leiskite jiems ne apgauti savo žavesio: jei draugas ar mylimas žmogus užleis Liūtą ir neprašys atsiprašyti, jam nebus lengva vėl pasitikėti.

4. Liūtai žino, kaip duoti dovanų. 
Liūtai yra labai dosni ir draugiški, todėl žino, kaip pasirinkti geriausią dovaną, ne taupyti nei stiprybės, nei laiko. Ir jie nesitiki iš jūsų dėkingumo, išskyrus galbūt saulėje.

5. Jie taip pat mėgsta gauti dovanas. 
Niekada nieko neduokite Liūtui. Jam tik tinkama dovana. Žinoma, jis džiaugsis bet kokiais dėmesio ženklais, bet liūtai vis dar nori brangių ir prabangių dovanų.

6. Jie visada bus linksmi. 
Jei jūsų gyvenime trūksta spontaniškumo, linksmumo ir pramogų, jums reikia tik liūto! Čia, kas tikrai gali vaikščioti dėl šlovės! Šalis, neturinti Liūto, nėra šalis.

7. Tačiau neplanuokite jų planų. 
Žinoma, Lvovas turėtų būti pakviestas į visas šalis, tačiau nesiremti punktualumu. Sąžiningai, prognozuoti Liūto išvaizdą neįmanoma. Šis bruožas suteikia tam tikrą paslaptį – bet jis dvigubai smagiau, kai jis pagaliau pasirodo!

8. Tiesą sakant, Liūtas yra gerai ir namuose. 
Liūtas mėgsta gulėti aplink namą, žiūrėti filmus, patraukti katę ir dėvėti jaukius frotinius drabužius. Jis taip pat mėgsta pasilepinti kaip kačiukas.

9. Liūtai gimsta superžvaigždėmis. 
Mick Jagger, Yves St. Laurent, Madonna, Arnoldas Schwarzenegger, Barackas Obama, Andy Warhol, Kubrick, Hitchcock, Whitney Houston, Neil Armstrong, De Niro, Jennifer Lawrence, Coco Chanel, Slash, Amelia Earhart, Usain Bolt, J. Rowling, Napoleonas … Pakanka?

10. Liūtai rūpinasi artimaisiais. 
Geras pakuotės vadovas visada užtikrina, kad visi šeimos nariai gyvena klestėjimu ir saugumu. Jei sužeisti žmogų arti jo, išgirsite pikto Liūto riaumojimą.

11. Lionai susiduria su visais reikalais. 
Liūtas žino, kaip įdėti daiktus ir išmesti visus nereikalingus. Tai taikoma ne tik namuose, bet ir bet kokiomis gyvenimo situacijomis. Taigi, jei turite problemų, skambinkite Liūtui, jis jį išsiaiškins!

12. Šalia jo visada atrodo gerai. 
Pakanka stovėti šalia Liūto – ir jo spindesys atspindi jus. „Noble Lion“ visada padės jums rasti tinkamą šokio, pažinčių ar interviu aprangą. Jūs galite pasitikėti Liūtu, nes jis yra natūralus stilistas!

13. Liūtas – puikus meilužis. 
Turtingas, aistringas ir karštas, Liūtas yra gražus meilėje ir sekse. Jis yra įsitikinęs, žavingas ir rūpestingas. Ar jūsų narcizmas jums kartais atrodo pernelyg didelis, jūs niekada nepamiršite tokio meilužio kaip Liūtas.

14. Liūtas gali būti patikimas. 
Visur ir visada. Jei Liūtas pasitiki jumis, jis to tikisi iš jūsų. Ir nebandykite išduoti jo – jis turi gerą atmintį!

15. Jo pasekmės daro Liūtą sėkmingą. 
Pasitikėjimas savimi ir išmintis gali lengvai paversti tuštybe, pasididžiavimu ir arogancija. Tai dažnai leidžia Liūtą padaryti karjerą politikoje. Tačiau savo sielų gelmėse liūtai visada lieka labai malonūs.

Ar esate susipažinę su šio ženklo atstovais? Arba tu pasisekė ir esate liūtas?

Komentarai

Reklama