5 netikėti faktai apie JAUČIO Zodiako ženklą


Patinka? Duok Like!
[fblike]

Jaučio Zodiako ženklas – kas slepiasi po jo ramybe?

Trumpai apie ženklą: Jautis – antrasis ženklas Zodiako rate. Žemės stichija jam dovanoja tvirtą pagrindą po kojomis, o Venera įkvepia meilę grožiui ir harmonijai. Tad visai nenuostabu, kad Jaučio ženkle taip puikiai dera tvirtumas ir santūrumas, ramybė ir gebėjimas mėgautis gyvenimo teikiamais malonumais.

JAUČIO Zodiako ženklas – 5 įdomūs faktai

1. Jautis turi labai tvirtą ryšį su Žeme, kuri neleidžia prarasti jam pagrindo po kojomis, todėl šis ypatingai protingas ir racionalus Zodiako ženklas visuomet veikia tvirtai, lėtai, bet užtikrintai. Jeigu nuo vieno žmogaus sprendimo priklausytų tavo gyvybė, priimti tą sprendimą patikėk Jaučiui – niekas kitas nesugebės taip racionaliai ir tiksliai apskaičiuoti visų įmanomų ėjimų ir galimybių, ir niekas kitas neįdės tiek daug pastangų, kad tave išgelbėtų.

2. Daugelis net neįtaria, kokia galinga jėga slepiasi po išorine Jaučio ramybe. Į šio Zodiako ženklo teritoriją geriau nesiveržti. Namai, šeima, draugai – Jautis iki paskutinio kraujo lašo gins tai, kas jam brangu. Tačiau patekti į Jaučiams artimų žmonių ratą ne taip jau paprasta – šie santūrūs žmonės savo širdį ir namų duris atveria tik tiems, kurie to tikrai verti.

3. Įsiutinti Jautį – užduotis ne pati lengviausia. Jautis turi labai plačias kantrybės ribas ir suprasdamas įgimtą kitų žmonių egoizmą dažnai leidžia jiems daugiau, nei reikėtų. Tačiau kuomet šiam Zodiako ženklui bandoma užlipti ant galvos – tai bus vienintelis ir paskutinis bandymas. Tikrojo Jaučio pykčio geriau nepamatyti niekam – antrojo šanso Jaučio Zodiako ženklas tikriausiai nesuteiks, o asmeninės nuoskaudos gali nepamiršti visą likusį gyvenimą.

4. Jautis – labai sąžiningas Zodiako ženklas, visuomet laikosi duotų pažadų, kad ir kiek tai jiems kainuotų. Todėl būtent Jaučiu galima pasitikėti sunkiausiomis gyvenimo akimirkomis. Šis Zodiako ženklas niekada jūsų neišduos dėl savanaudiškų paskatų – toks yra Jaučio ženklo garbės kodeksas, kurio jis šventai laikosi.

5. Jaučiai įsimyli tikrai retai. Kartais įsižiebia pavienės aistros, bet tikroji meilė – Jaučiui tai kur kas daugiau. Nors kartais atrodo gana šaltas ir abejingas, iš tiesų Jautis labai švelnus ir rūpestingas, savo antrajai pusei atiduodantis visą save. Savo jausmus labiau linkęs demonstruoti veiksmais, o ne žodžiais. Tad kasdienių saldžių žodelių iš Jaučio nereikėtų tikėtis, tačiau galėsite būti ramūs, kad šalia visuomet yra patikimas ir ištikimas partneris, kuriam jūs – pirmoje vietoje, kas ir kas nutiktų. Tai juk kur kas daugiau, nei paprasčiausias „myliu“.

Komentarai

Reklama