5 NETIKĖTI FAKTAI APIE AVINO ZODIAKO ŽENKLĄ


Patinka? Duok Like!
[fblike]

Kiekvienas Zodiako ženklas turi užslėptų gabumų ir neatskleistų charakterio savybių.

Trumpai apie ženklą: nuo Avino prasideda visas Zodiako ženklų ratas. Matyt ne veltui būtent šio ženklo atstovai turi ypatingai stiprias lyderiavimo savybes. Dar šiek tiek žibalo įpila ir Avino stichija – ugnis, dovanojanti jam temperamentingą charakterį. Tačiau nepaisant gana audringo būdo, Avinai visuomet laikosi tam tikro garbės kodekso ir už tai juos galima tik gerbti.

AVINO Zodiako ženklas – 5 įdomūs faktai

1. Įprastai konfliktinėse situacijose Avinai niekuomet nebūna provokatoriais. Net ir turėdami tokį audringą charakterį, jie dažniausiai nelenda pirmieji. Užtai kuomet Aviną užkabinsite, gausite tiesos pliūpsnį į veidą. Dažniausiai to pilnai pakanka, kad priešininkai apsiramintų ir suprastų – ne ant tų ragų užšoko.

2. Avinai nelinkę rinktis žodžių ir sako tai, kas šauna į galvą. Kartais atrodo, kad jie kiek žiauroki ir negailestingi, tačiau nusiraminę Avino ženklo žmonės supranta savo klaidas ir nuoširdžiai gailisi galimai įžeidę kitus. Tie, kuriems dažnai tenka bendrauti su Avinais, turėtų žinoti: kartais jie tiesiog nemoka pasirinkti tinkamų žodžių, tačiau tikrai nenori kitų įžeisti ar įskaudinti.

3. Daugelis mano, kad Avinai labai griežti ir mėgstantys vadovauti. Iš tiesų yra ne visai taip. Avinai labai rūpestingi ir norintys padėti, todėl pernelyg dažnai bando kitiems patarti ir juos ištempti. Užtai tokio draugo kaip Avinas galima tik pavydėti.

4. Avinas – ypatingai dosnus Zodiako ženklas. Kur kas didesnį pasitenkinimą jam suteikia dovanojimas, o ne dovanų gavimas. Savanaudiškumu šio Zodiako ženklo tikrai neapkaltinsi. Tiesa, dirbant kolektyve taip gali ir nepasirodyti – dažniausiai Avinas veršis priekyje visų, bet pasiekęs pergalę laimėjimu pasidalins su visais.

5. Avinai yra sąžiningi ir ypatingai vertina duotą žodį. Jie mėgsta siekti savų tikslų, tačiau nenori lipti kitiems per galvas – toks elgesys neatitiktų vidinio Avino garbės kodekso. Užtai tiems, kurie bando užlipti pačiam Avinui ant sprando, jie gali būti labai negailestingi. Avinas visada išties pagalbos ranką tiems, kuriems reikia padėti ir nepasigailės to, kuris nevertina kitų.

Komentarai

Reklama