3 labiausiai traukiančios moterys pagal Zodiako ženklą


Patinka? Duok Like!
[fblike]

Šie trys Zodiako ženklai – tikri gundytojai iš prigimties. Patekti į jų apžavų pinkles labai paprastai, o ištrūkti – beveik neįmanoma!

1. Žuvys

Jos šiek tiek drovisi nepažįstamų ir atrodo paslaptingos. Kartais gali būti vaikiškai naivios arba tokiomis apsimetinėti, jei taip tiesiog patogiau. Jos laikosi įsikibusios savo lūkesčių ir nenustoja svajojusios. Žuvys – tai neužaugantys vaikai, tikintis pasaka su laiminga pabaiga. Būtent tai joms ir suteikia nepakartojamo žavesio – amžinos svajoklės, šalia kurių gyvenimą pamatai visai kitomis, realybės nesutirštintomis spalvomis.

2. Vėžys

Vėžio ženklo moterys santykiuose nesigriebia gudrybių ir nesistengia įvilioti į savo pinkles moteriškomis manipuliacijomis. Jų taktika paprasta – gauni tai, ką matai. Šio ženklo atstovės labai atviros ir linkusios daugiau duoti, nei imti. Tačiau piktnaudžiauti nereikėtų, nes peržengus ribas kelio atgal nebus – Vėžio ženklo moteris gali kirsti atgalios taip, kad maža tikrai nepasirodys. Vis dėlto dėmesio iš vyrų jos sulaukia tikrai daug. Jų natūralumas tiesiog paperka, o ir fantazijos seksualine prasme joms tikrai netrūksta…

3. Skorpionas

Skorpionė – tai nežemiškas pagundos įsikūnijimas. Jos balsas veikia hipnotizuojančiai, jos judesiai užburia, o žvilgsnis pavergia amžiams. Skorpionės turi labai stiprią seksualinę energiją, prieš kurią vyrai tiesiog bejėgiai. Tad net ir pamatę tamsiąją šios moters pusę, vis tiek negali jos pamiršti. O pati Skorpionė nelinkusi įsimylėti – gerai perpratusi tamsiąją žmogaus prigimties pusę, ji visuomet laikosi atokiau.

Komentarai

Reklama