Top 10 trąšų naminiams augalams: prireiks ne daugiau nei 2 ingredientų!


Patinka? Duok Like!
[fblike]
Kiek aš galiu prisiminti, mano motina mylėjo gėles ir bandė jomis visada aprūpinti trąšomis.

Mes jums siūlome patarimus, kurie padės jūsų gėlėms!

Kaip maitinti namines gėles

Visus augalus reikia kartais maitinti vitaminais, mineralais ir maistinėmis medžiagomis. Jei gėlė ilgą laiką yra “alkio” būsenoje, tada ji pradeda džiūti arba išnyksta.

Siekiant, kad naminiai augalai nepatektų į tokią situaciją, naudokite mūsų receptus.

Saldus vanduo

Dauguma augalų mėgsta  saldų vandenį  – ypač kaktusai. Prieš laistydami, pusę arbatinio šaukštelio cukraus galite atskiesti 100 ml vandens arba tiesiog pabarstyti jį ant dirvožemio paviršiaus prieš laistydami augalą.

Ricinų aliejus

Naudokite ricinos aliejų, jei norite, kad gėlės žydėtų ir tuo pačiu metu sėtų pumpurus . Ištirpinkite 1 šaukštelį, 1 litre vandens ir užpilkite ant augalų įprastu būdu.

Medienos pelenai

Gėlėms bus naudinga laistyti kartu su medienos pelenais . Norėdami paruošti tirpalą, sumaišykite 1 valg. šaukštą pelenų ir 1 litrą karšto vandens ir savaitę palikite tamsioje vietoje, kartais pamaišykite.

Galima lasityti ne daugiau kaip kartą per 10 dienų.

Citrusinių vaisių ar granatų žievių skystis

Granatų arba citrusinių vaisių žievelės , gali būti mirkomos per dieną vandenyje ir gausite puikų tirpalą laistymui, kuris maitina žaliuosius ir žydinčius augalus.

Aspirino tirpalas

Jei jums atrodo, kad augalai šiek tiek nyksta ir atrodo, kad jie tuo žus, paruošite aspirino tirpalą . Viena piliulė yra ištirpinama litre vandens ir purškiama ant augalų kas kelias dienas.

Alijošiaus sultys

Žiemą alijošiaus sultys bus puiki augalų maistinė medžiaga . Pakanka atskiesti tik vieną arbatinį šaukštelį sulčių litre vandens, tada galite laistyti augalus įprastu būdu.

Pienas

Norėdami, kad lapai liktų sveiki, blizgūs ir prisotinti vitaminų, nuvalykite juos pienu.

Bananų žievelė

Augalų transplantacijos metu geriausia naudoti bananų žievelę kaip trąšas. Smulkiai supjaustykite arba susmulkinkite mėsmalėje ir padėkite ant drenažo sluoksnio.

Tada užpildykite dirvožemiu ir sodinkite augalą. Bananų žievelėse gausu fosforo, magnio ir kalio, kurie labai prisideda prie aktyvaus gėlių augimo.

Grybų vanduo

Norėdami gydyti augalą galite paruošti grybų tinktūrą. Smulkiai supjaustykite valgomus grybus ir sumaišykite su vandeniu santykiu 1: 1.

Po 24 valandų nupilkite skystį ir vėl užpilkite grybus vandeniu. Tiksliai per dieną tinktūra bus paruošta. Naudokite ne daugiau kaip 2 kartus per savaitę.

Šiais pateiktais patarimais ir receptai, be jokių problemų, sugebėjau išgelbėti gyvenimą  augalams ir suteikiau malonią išvaizdą.

Beje, daugelis šių patarimų taip pat buvo naudojami mūsų močiučių, todėl galite lengvai pasitikėti jais.

Komentarai

Reklama