Šis natūralus nuodas išvarys iš Jūsų namų skruzdėles


Patinka? Duok Like!
[fblike]

Jeigu palikę ant virtuvės stalo maisto, dažnai pastebite skruzdėlių koloniją, turite rimtą problemą, su kuria reikia kuo skubiau kovoti. Šie vabzdžiai paprastai ateina į mūsų namus ieškodami maisto arba pastogės. Jie prasiskverbia pro pačius mažiausius plyšius ir kai randa maisto šaltinį, palieka feromonų pėdsaką kitoms skruzdėlėms.

Šis mišinys – turbūt pats efektyviausias natūralus antirepelentas, kurį jūs kada nors naudojote!

Jį sudaro tik trys ingredientai, kurie padės jums atsikratyti skruzdėlių visiems laikams! Ši priemonė gali sunaikinti visą skruzdėlių lizdą, o ne tik vieną koloniją.

Maisto ieško tik dalis skruzdėlių, kitos lieka lizde. Tačiau išėjusios skruzdėlės grįš atgal ne tik su maistu, bet ir su nuodais, kuriais pasidalins su visu lizdu.

Recepte esanti boro rūgštis pažeis skruzdėlių virškinimo sistemą, tad lengvai jų atsikratysite.

Jums reikės:

3 šaukštų boro rūgšties,
1 stiklinės cukraus,
3 puodelių šilto vandens,
vatos diskelių,
mažo konteinerio arba kamštelio nuo seno vaistų buteliuko.

Gaminimas

Sumaišykite boro rūgštį ir cukrų, o tada lėtai įpilkite šilto vandens. Viską gerai išmaišykite, kad neliktų gumulų. Tuomet pamirkykite vatos diską mišinyje ir padėkite jį į kamštelį arba konteinerį. Palikite vietoje, kur dažniausiai aptinkate skruzdėlių, arba išdėliokite visame name.

Saldus mišinio kvapas pritrauks jas, ir vos per kelias valandas jūs pastebėsite, kad skruzdėlių kiekis gerokai sumažėjo.

Štai keletas papildomų patarimų, kaip atsikratyti skruzdėlių:

Sutvarkykite visus plyšius ir įtrūkimus. Padarykite barjerą iš juostelės.

Suremontuokite varvančius vamzdžius ir patikrinkite kriaukles. Naudokite talko miltelius, kad užkirstumėte kelią jų atsiradimui. Reguliariai siurbkite.

Valykite visur, kur dažniausiai pastebite skruzdėlių. Visada išplaukite nešvarius indus ir nepalikite jų su maisto likučiais.

Maistą laikykite uždaruose konteineriuose.

Komentarai

Reklama