Norint pasitikrinti savo skydliaukę, reikia tik termometro!


Patinka? Duok Like!
[fblike]

Viskas ,ko jums reikia – tai termometras. Štai ką reikia daryti:

-Geriau paruoškite jį iš anksto, dar prieš einant miegoti. Gyvsidabris jame turi sustingti ties 35 laipsnių padala ir jokiais būdais ne aukščiau.

-Kai tik pabusite, iškart įkiškite termometrą po pažastimi. Tegu jis ten pabūna ilgiau nei įprastai – 10 min.

-Užrašykite rezultatą. Atminkite, kad teisingai jis vadinasi taip: bazinė rytinė temperatūra. Normalus jos diapazonas nuo 36.5 iki 36,8 C.

Štai kaip traktuoti rezultatus:

Jeigu jūsų temperatūra – nuo 36,5 iki 36,8 – reiškia su skydliauke viskas tvarkoje.

Jeigu jūsų temperatūra rytais žemesnė nei 36,5, reiškia pas jus hipotireozė. Tai reiškia, kad skydliaukė dirba ne taip aktyviai, kaip turėtų. Tikėtina, būtent todėl jūs jaučiate chroniško nuovargio, depresijos simptomus, dažnai kenčiate nuo peršalimo ir problemų su atmintimi ir koncentracija. Labai užleistuose variantuose galima pastebėti ir plaukų slinkimą.

Jeigu jūsų rytinė bazinė temperatūra daugiau nei 36,8 – reiškia pas jus hipertireozė.  Tai yra kai skydliaukė aktyvi virš normos. Greičiausiai organizme yra kažkoks stiprus uždegiminis procesas. T.y.jūs sergate ir nesigydote!

Atminkite, kad rezultatų  „skaidrumui“ reikia pakartoti procedūrą mažiausiai 3 kartus iš eilės skirtingomis dienomis.

Jeigu visą tą laiką rezultatas, neatitinkantis normos, kartosis, jums reikia konsultuotis su endokrinologu ir aiškintis savo problemų priežastis.

Ir dar. Jeigu nukrypimas neženklus, ir pas gydytoją eiti visai nėra jėgų, pabandykite išspręsti problemą savarankiškai.

Svarbiausia čia – teisingas racionas. Jame turi būti pakankamai seleno, vitamino A, magnio ir vitamino B. Visi šie mineralai ypatingai svarbūs normaliam skydliaukės darbui.

Komentarai

Reklama