Niekada to nedėkite į savo makštį: medikai praneša apie mirtį


Patinka? Duok Like!
[fblike]

Vieno žurnalo straipsnyje buvo teigiama, kad į makštį dedamos petražolės gali paskatinti mėnesines. Gydytojai tai griežtai paneigė ir sako, kad tai – labai pavojinga, rašoma dailystar.co.uk.

Sveikatos apsaugos ekspertai moteris įspėja nesidėti petražolių į intymias vietas. Tokį patarimą pateikė vieno žurnalo straipsnis, kuriame moterims buvo sakoma, kad į makštį įsidėjus petražolių, mėnesinės gali prasidėti anksčiau.

Sausio 9 dieną „Marie Claire UK“ paskelbė šį straipsnį su šiuo beprotišku patarimu.

Jame buvo rašoma: „Petražolės gali padėti suminkštinti gimdos kaklelį ir sureguliuoti hormonų pusiausvyrą, dėl kurios mėnesinės neprasideda – taip jos prasidės greičiau.

Jei neįsivaizduojate, kokį maistą su daug petražolių valgyti, nesijaudinkite – efektyviausi dalykai yra petražolių arbata ir petražolių tamponai į makštį.“

Nors kai kurioms moterims gali kilti pagunda išbandyti šį būdą mėnesinių paskubinimui, yra labai rimtų priežasčių to nedaryti.

Dr. Shazia Malik sako: „Nėra jokių įrodymų, kad šis būdas būtų kaip nors padėjęs nei vienai moteriai, bet jis kelią rimtą pavojų – yra pranešama net apie mirtinus atvejus.

Raginu moteris į makštį nedėti nieko, prieš tai nepasitarus su gydytoju.“

Dr. Shelia Newman jai pritaria ir kaltina žurnalą, skleidžianti tokį pavojingą mėnesinių pagreitinimo būdą.

Ji sako: „Joks ginekologas niekuome to nerekomenduos… „Marie Claire“ paskelbtas patarimas yra labai neatsakingas.“

Jei jaudinatės dėl mėnesinių, geriausia prašyti ginekologo ar savo šeimos gydytojos patarimo.

Medicinos ekspertai tuomet jums rekomenduos, ką daryti. Gali būti atliekami tyrimai, kad būtų išsiaiškintos nereguliaraus ciklo priežastys. Pacientėms taip pat kartais skiriamas hormoninis gydymas.

www.tv3.lt

Komentarai

Reklama