Japonų technika: įmerkite kojas į šį mišinį ir pamiršite skausmą, pašalinsite toksinus ir ne tik!


Patinka? Duok Like!
[fblike]

Bakterijos ir toksinai nuolat patenka į mūsų kūną maistu, gėrimais ir oru ir mes esame veikiami įvairiais užteršimo veiksniais, todėl mūsų užduotis yra kasdien detoksikuoti mūsų kūną, kad ateityje neturėtume rimtų ligų ir paspartintume jau turimų ligų gydymą.

Yra įvairių būdų pasiekti visišką detoksikaciją, bet, žinoma, geriausias iš jų yra pėdų vonios. Ir nors tai gali atrodyti keista, rezultatai tikrai neįtikėtini, ypač jei japoniškas metodas, kuris valo visą kūną, yra atliekamas reguliariai.

Dauguma mūsų kūno nervų yra ant kojų padų, todėl jie yra daug jautresni, bet savo ruožtu jie duoda mums didelę naudą.

Ir tai nėra tušti žodžiai! Šis Japonijos metodas jau keletą metų įrodė savo veiksmingumą. Visi sumanumai yra paprasti!

Japonų technika, skirta pilnam kūno valymui ir ligų šalinimui:

1. Pėdų vonia su mineralais

Įpilkite karšto vandens į dubenį ar nedidelį kibirą, kad kojos būtų visiškai padengtos vandeniu. Tada pridėkite 2 šaukštus magnio sulfato, 2 šaukštus kepimo sodos, 2 šaukštus jūros druskos, 2 šaukštus obuolių sidro acto ir jūsų pasirinktą eterinį aliejų. Gerai sumaišykite, kol ištirps kiekvienas ingredientas.

Atsipalaiduokite ir išlaikykite savo kojas 30 min., kad maksimaliai padidintumėte poveikį. Nesijaudinkite, jei po šio gydymo jausite lengvą silpnumą, tai yra detoksikacijos proceso dalis, ir mes rekomenduojame padidinti savo magnio suvartojimą kasdieninėje mityboje.

Jei neturite jokio kibiro ar dubens, galite tai atlikti vonioje, bet efektyvumas bus šiek tiek mažesnis.

2. Vonelės su bentonito moliu

Į vandenį įpilkite pusę puodelio Epsom druskos, eterinio aliejaus ir sumaišykite stikliniame inde, taip pat pridėkite šiek tiek vandens su 3 šaukštais bentonito molio, gerai išmaišykite ir viską supilkite į vonelę.

25 min. per dieną vonelėje pailsėkite, kad padidintumėte magnio kiekį organizme ir padidintumėte kitų maistinių medžiagų įsisavinimą.

3. Vonelė su imbieru ir vandenilio peroksidu

Įpilkite 5 šaukštus vandenilio peroksido ir 1 arbatinį šaukštelį imbiero miltelių, sumaišykite ir įmerkite kojas pusvalandį. Šis būdas skatina ląstelių ir audinių regeneraciją, taip pat išvalo organizme visus toksinus ir bakterijas, kurios yra joje saugomos.

Nesvarbu, kurį iš trijų būdų naudosite, tiesiog atlikite tai kartą per mėnesį kiekvieną dieną, tuomet ne tik detoksikuosite kūną, bet ir sustiprinsite imuninę sistemą.

Šaltinis

Komentarai

Reklama