Inkštirų ir spuogų – jyg nebūta: prireiks tik 3 ingredientų


Patinka? Duok Like!
[fblike]

Juodi inkštirai ant nosies ar smakro kankina ne vieną. Dažniausiai merginos ir moterys, trokštančios atrodyti neprilygstamai, inkštirus dengia toniniu kremu arba maskuojančiais pieštukais.

Tai gali būti vienas iš būdų, kaip užmaskuoti, tačiau tai jokiu būdu neišspręs įsisenėjusios, varginančios problemos. Jei norite, kad ant nosies, smakro ar net kaktos inkštirų neliktų arba vietos, kuriose jie susidaro, pabaltų ir vaizdas atrodytų akivaizdžiai geresnis, turėtumėte išbandyti woman.ru rekomenduojamą priemonę: Sumaišykite ricinos ir sėmenų aliejų (1:3) su 2-3 lašeliais arbatmedžio aliejaus. Gautą mišinį tepkite ant švarios odos, lengvai pamasažuodami.

Tada švelniai nuplaukite veidą ir patrindami rankšluosčiu pašalinkite likusį riebalinį sluoksnį. Rezultatas įkvėps ir nustebins – veido oda taps lygesnė, švaresnė, o inkštirai pamažėle išnyks.

Veiksminga kovojant su spuogais: sumaišykite riciną ir sėmenų aliejų (1: 3), įpilkite 2-3 lašus arbatmedžio aliejaus ir tepkite ant švarios odos, lengvai patrinkite.

www.tv3.lt

Komentarai

Reklama