Deguto muilas: užmirškite prakaitą, spuogus ir plaukų slinkimą ir ne tik!


Patinka? Duok Like!
[fblike]

Jei manote, kad norėdami atsikratyti spuogų ar kovoti su pleiskanomis ar plaukų slinkimu, jums reikia išleisti daug pinigų įvairioms medicininėms ir kosmetinėms priemonėmis, tada jūs labai klystate. Šiandien norime jums priminti, brangūs skaitytojai, apie tai, ką naudojo mūsų seneliai, tai būtent yra deguto muilas.

Tai tikrai stebuklingas absoliučiai natūralus muilas (kuriame nėra nei dažiklių, nei konservantų) jau seniai žinomas dėl savo gydomųjų savybių, todėl jis yra sėkmingai naudojamas kosmetologijoje.

Derva yra puikus natūralus vaistas, kurį naudojo mūsų protėviai. Jis išgaunamas iš beržo žievės, kurią žmonės jau seniai laiko žaliąja vaistine.

Beržo derva yra beržo žievės išorinės dalies sauso distiliavimo produktas (beržo žievė). Tai storas, aliejingas skystis, neturintis lipnių savybių.

Beržo derva pasižymi savotišku kvapu, kuris taip pat atsiranda muile. Taigi, muilas ir jo spalvos – juodos, kartais su melsvai žalios arba žalsvai mėlynos spalvos atspalviu.

Deguto muilo savybės

1. Veido odai

Jei jau esate pavargę nuo uždegimo gydymo ir spuogų pašalinimo nuo savo veido odos, būtinai pabandykite į savo priežiūrą įtraukti deguto muilą.

Šis patikrintas įrankis turi puikias gydymo savybes. Be to, deguto muilas nesukelia alerginių reakcijų, todėl jūs galite nebijoti jo naudojimo pasekmių.

2. Pleiskanos

Šis muilas skatina smulkių įtrūkimų galvos odoje gijimą. Jis yra labai veiksmingas norint atsikratyti pleiskanų, nes yra didelis unikalių ir natūralių ingredientų kiekis. Be to, deguto muilas yra puikus profilaktinis gydimas nuo plaukų slinkimo.

Naudojimas: reikia būtinai sušlapinti plaukus, į šaknis įtrinti dervų muilą ir tada jį įtrinti per visą plaukų ilgį. Po kelių minučių nuplaukite muilą. Po dviejų savaičių reguliaraus vartojimo pleiskanos išnyks.

3. Odos ligos

Dermatitas, egzema, seborėja ir daugelį kitų ligų galėsite pamiršti! Muilas iš dervos puikiai išgydys odą ir skatins greitą ląstelių regeneraciją. Dėl dervų muilo padidėja kraujo tekėjimas į odą.

4. Intymi higiena

Dervos muilas apsaugo nuo įvairių infekcijų, virusų, grybelių.

5. Gydant žaizdas

Deguto muilo sudėtis yra tik 10% deguto, o likę 90% – tai įprastas muilas. Jame yra šarminių ir fenolinių darinių, kurių derinys naikina bakterijas, virusus ir grybus.

Dėl šios priežasties muilas aktyviai naudojamas žaizdoms, spuogams ir kitiems odos pažeidimams gydyti. Jis apsaugo nuo ligos sukėlėjų aktyvumo, apsaugo nuo infekcijos ir uždegimo.

6. Apsauga nuo prakaito

Dervos muilu vasarą galite tepti pažastis ir kojas, ir šis įrankis veikia geriau nei kiti dezodorantai. Ne tik pašalinant kvapą, bet ir žymiai sumažinant prakaitavimą apskritai.

7. Kova su parazitais

Žinoma, tokiu būdu atsikratyti utėlių užtruks šiek tiek daugiau laiko. Tačiau muilas yra visiškai natūralus, neturi rimtų šalutinių poveikių. Jis gali būti naudojamas net gydant vaikus!

8. Kova su kojų grybeliu

Gydymui ir profilaktikai naudokite deguto muilą pėdoms. Jis padės atsikratyti kojų grybelio. Periodiškai uždėkite vatos gabalėlį suvilkintą muilu ir palikite muilą nuo 5 iki 15 minučių žalos vietoje.

Tačiau, mano nuomone, yra labai nemalonus minusas dervų muilui – jo kvapas. Dervos muilo kvapas savaime gana greitai išnyksta iš kūno ir rankų. Bet nuo plaukų, deja, iki galo pašalinti kvapą, naudojant produktus, kuriuose yra deguto, tai beveik neįmanoma.

Žinoma, šiandien šampūnai, balzamai ir kremai yra labiau paklausūs. Nepaisant to, daugelis iš mūsų jau sugebėjo asmeniškai patikrinti natūralių produktų efektyvumą.

Todėl beržo dervos muilas vėl tampa populiarus dėl savo efektyvumo, natūralumo ir prieinamumo. Šis įrankis naudojamas kosmetikos, higienos ir sveikatingumo tikslais, pabandykite tai ir jūs!

Šaltinis 

Komentarai

Reklama