Štai taip kiekvienas zodiako ženklas žlugdo savo asmeninį gyvenimą


Patinka? Duok Like!
[fblike]

Avinas

Šis zodiako ženklas kenkia sau įsimylėdamas ne tuos žmones. Jums atrodo, kad jūsų antroji pusė jaučia jums tuos pačius jausmus, tačiau tai netiesa – tai arba bandymas įsitvirtinti jūsų sąskaita, arba geresnio varianto laukimas, o kol kas esate laikinasis punktas. Nešvaistykite savęs ir sulaukite savo žmogaus.

Jautis

Didžiausia jūsų klaida – bandymas padaryti savo gyvenimą saugesnį. Šis zodiako ženklas nelinkęs rizikuoti vien todėl, kad bijo, jog meilė nebus abipusė. Dėl to jūs užmezgate santykius tik su tais žmonėmis, kurie sutinka su jūsų pasiūlymais ir yra pametę dėl jūsų galvą. Pasistenkite pakeisti savo gyvenimą ir siekite daugiau nei tai, kas ir taip eina tiesiai į jūsų rankas.

Dvyniai

Jūs klystate bandydamas įtikinti save, kad šiuo metu šalia jūsų esantis žmogus yra būtent tas, kurio jums reikia, ir pats likimas jus suvedė. Šis neryžtingumas neleidžia jums pasiekti kažko naujo. Nepamirškite, kad jūs esate nusipelnęs daugiau.

Vėžys

Didžiausią klaidą darote bijodami kalbėti atvirai su savo antrąja puse. Santykiuose turi dirbti du žmonės, tik taip galėsite mėgautis geresniu gyvenimu. Jeigu viską daro tik vienas, tada nieko gero nebus. Nepamirškite, kad yra žmonių kategorija, kurie, naudodamiesi jumis, gyvena puikų gyvenimą, nieko nesiūlydami mainais.

Liūtas

Jūsų klaida yra negalėjimas pakalbėti atvirai su žmogumi. Liūtai bijo rodyti savo emocijas. Šis zodiako ženklas bijo verkti. Taip nutinka dėl to, kad esate apsuptas emocionaliais asmenimis, ir su jais jums nepavyksta rasti bendros kalbos.

Mergelė

Visos Mergelės ieško tobulo gyvenimo partnerio. Jūs turite kriterijus, kuriuos turi atitikti jūsų antroji pusė, bet visi esame žmonės, taigi privalote suprasti, kad tobulybių nėra. Tačiau stebėtina yra tai, kad sau Mergelės taip pat kelia aukštus reikalavimus. Pirmiausia jums reikia išmokti mylėti save, kad tai galėtų padaryti ir kas nors kitas.

Svarstyklės

Jūs nematote tikrojo žmogaus veido. Jums atrodo, kad jeigu jūs neskriaudžiate žmonių, tai ir jūsų niekas nenuskriaus. Esate pernelyg patikli asmenybė, būkite atsargūs su kai kuriais žmonėmis.

Skorpionas

Šis ženklas priklauso tai žmonių kategorijai, kuri netiki nuoširdžiais kito žmogaus ketinimais. Esate tikri, kad šiame gyvenime galite pasikliauti tik savimi. Skorpionas visada bijo pasirodyti silpnas ir paliktas.

Šaulys

Šis zodiako ženklas susigadina santykius dėl savo noro būti lyderiu. Esate puikus žmogus, tiek vidumi, tiek išore. Jūs galvojate, kad viską turite tempti ant savo kupros. Tačiau šeima – tai mažiausiai du žmonės, taigi reiškia, kad turite sąjungininką, ir jis visada turi būti šalia, padėti reikiamu momentu. Esate labai atviras ir nusipelnėte viso to, ką atiduodate. Nepamirškite pirmiausia mylėti save, tada ir kiti jus mylės. Juk jūs to vertas.

Ožiaragis

Per daug dėmesio kreipiate į kitų žmonių nuomonę. Jums svarbu, ką pasakys apie žmogų, su kuriuo gyvenate, ar jis patiks aplinkiniams. Bet ar yra skirtumas, ką pagalvos svetimi žmonės? Juk tai jūsų gyvenimas! Ir, jeigu šis žmogus jums patinka ir jis jus myli, negi to negana?

Vandenis

Tai žmonės, galintys palaikyti santykius su nemylimais žmonėmis vien tam, kad nebūtų vieniši. Tačiau, kad ir kaip stengtumėtės, nieko neišeis, nes nėra meilės. Sulaukite žmogaus, kurį mylėsite visa širdimi.

Žuvys

Tai žmonės, nuolat lipantys ant tų pačių grėblių, vis atleidžiantys jau ne kartą išdavusiems žmonėms. Negi iki šiol tikite, kad vieną kartą išdavęs žmogus gali pasikeisti? Visos jūsų pastangos bevertės, nes netinkamai pasirenkate.

Komentarai

Reklama