Serialo „Narcos“ siužetas pildosi – Kolumbijos fermeris rado 600 milijonų dolerių


Patinka? Duok Like!
[fblike]

Šiemet pasaulyje labai išpopuliarėjo bendrovės Netflix sukurtas serialas „Narcos“, kurio siužetas sukasi aplink Kolumbijos narkotikų kartelį ir jo įkūrėją Pablą Eskobarą (vaidina Wagner Moura). Nors siužetas yra paremtas tikrais įvykiais, kurie įvyko daugiau nei prieš du dešimtmečius, kai kurių epizodų įvykiai atsikartoja net ir šiandien.

Jose Mariena Cartolos yra šešiasdešimt penkerių metų fermeris, gavęs 3000 dolerių dotaciją iš Kolumbijos valdžios tam, kad įrengtų palmių aliejaus plantaciją savo valdose, kurios priklausė jo šeimai daugiau nei 200 metų. Kasdamas tranšėją, skirtą sklypo laistymui, Cartolos atrado kažką įdomaus. Patikrinęs, jis pastebėjo, kad tai keli dideli mėlyni konteineriai, o jų viduje – kažkas neįtikėtina. Konteineriai buvo iki viršaus prikimšti banknotų, o viso radinio vertė siekė 600,000,000 dolerių. Mes nesuklydome, konteineriuose buvo šeši šimtai MILIJONŲ dolerių. Šie pinigai yra Pablo Eskobaro 30 milijardų dolerių lobio, kuris yra užkastas įvairiose Kolumbijos vietose, dalis.

Kurdami serialą ir filmuodami vieną seriją, kurios siužetas yra būtent toks (ūkininkas, dirbdamas savo žemę, netyčia atranda dalį iš Eskobaro užkastų pinigų), serialo kūrėjai vargu ar galėjo tikėtis, kad toks įvykis iš tikrųjų atsitiks praėjus vos keliems mėnesiams po serialo išleidimo.

Deja, Cartolos kaip ir serialo ūkininkas, negalės pasilikti surastų pinigų. Rastus pinigus turėtų įsisavinti Kolumbijos vyriausybė ir padėti įgyvendinti ekonomines ir socialines programas (įdomu tai, kad būtent tai Eskobaras už savo pinigus ir darė pirmuose serialo epizoduose). Holivude yra manoma, kad šis atradimas kartu su serialo sėkme gali įkvėpti naują „Aukso karštinę“ ir paskatinti lobių medžiotojų turizmą Kolumbijos kaimo vietovėse.

Komentarai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

eleven − 11 =

Reklama