Pasirinkite vieną nuotrauką ir sužinokite, kas buvote praeitame gyvenime


Patinka? Duok Like!
[fblike]

Nuotraukų pagalba kiekvienas gali pažvelgti ne tik į ateitį, bet ir į praeitį, mokytis įdomių žinių, pasiekti geresnį gyvenimą ir giliau pažinti save.

Kiekvienas paveikslo pasakojimas apima šeštąjį pojūtį. Žmonės rėmėsi pagrindiniais: regėjimu, klausa, kvapu, bet tai yra intuicija, kuri dažnai mums suteikia tinkamą sprendimą.

Prisimenate kokį keistą jausmą, kurį patyrėte prieš įdomius įvykius? Kaip širdis pajuto pokyčius ir bandė jus įspėti? Tai intuicija, kuri visada padeda mums suprasti, kas vyksta aplink mus, padeda pasirinkti tinkamą kryptį ir išvengti problemų.

Ezoterika tiki, kad kiekvienas gali plėtoti savo intuiciją. Norėdami tai padaryti, jums reikia mokytis ir niekada nepaisyti jausmų ir emocijų.

Čia yra šešios skirtingos nuotraukos. Norėdami sužinoti, kas buvote savo praeitame gyvenime, tiesiog pasirinkite vieną iš jų.

Nemąstykite logiškai ir nebandykite atspėti, kas yra paslėpta aprašyme. Atsipalaiduokite ir pasirinkite vieną iš jų.

Nesujaudinkite, žiūrėkite į nuotraukas kelias sekundes. Širdis jums pasakys teisingą pasirinkimą. Žemiau rasite kiekvieno paveikslėlio aprašymą.

1. Nuotrauka

Praeities gyvenime jūs buvote išmintingas pranašas. Jūsų buvimas buvo pavaldus Aukščiausiajam protui, kuris padėjo jums nustatyti įvykių eigą.

Jūs priėmėte žmones, davėte jiems vertingų patarimų. Jūsų gyvenime nebuvo vietos neramumams ir išankstiniams nusistatymams.

Jūs turėjote didelę išmintį, kuri atėjo pas jus iš visatos. Jūsų pagrindinės savybės buvo dosnumas ir atvirumas. Jūs buvote laimingas ir nežinojote, kas yra pavydas, pyktis ir kiti neigiami jausmai.

Norėdamas pasinaudoti praėjusio gyvenimo patirtimi, turite išmokti naudotis savo šeštuoju pojūčiu. Tai padės jums pašalinti visus jūsų rūpesčius ir tapsite laimingu žmogumi.

2. Nuotrauka

Jūsų praeitas gyvenimas buvo neįprastas. Tavo galia buvo paskirstyti žmones pagal jų nuopelnus ar neigiamus charakterio bruožus.

Tie, kurie turėdavo paskirstyti žmonės, buvo ne tik labai išmintingi ,bet ir turtingi. Dabar šie pojūčiai buvo prarasti per šimtmečius, tačiau jūs vis tiek galite pradėti matyti išrinktas vietas.

Pagalvokite ar turite svajonių, kuriuose kažkas tiksliai vyksta, ar tai atskleidė jums vertingą informaciją? Jūs galite naudoti praeito gyvenimo dovaną.

Norėdami tai padaryti, pabandykite įsiminti vaizdus, ​​kurie ateina į jūsų svajones.

3. Nuotrauka

Jūsų praeities gyvenimas buvo susijęs su menu. Jūs buvote pripažintas kūrėjas, kurio šedevrai išsisklaidė visame pasaulyje.

Tai galėtų būti menininko, taip pat garsaus architekto pašaukimas. Jūsų gyvenime viskas buvo pavaldu grožiui, jūs galėjote pamatyti detales, kurios nėra prieinamos paprastai žmogaus akiai.

Jūs galite sukurti įspūdingus šedevrus realiame gyvenime, jei nustosite priešintis vidinei dovanai ir pradėsite kurti. Kas žino, gal nepripažintas genijus gyvena tavyje ir laukia, kol pradėsite gyventi gyvenimą, kurį likimas paruošė jums.

4. Nuotrauka

Jūsų praeities gyvenimas buvo susijęs su tiksliais mokslais. Jūs galėjote analizuoti ir tiksliai skaičiuoti.

Jūsų smegenys, kaip ir kompiuteris, galėjo atlikti fantastiškus skaičiavimus, iš karto analizavo keletą įvykių ar atvejų. Dabar jūs greičiausiai žavitės skaičiais ir tiksliais mokslais.

Nežinoma, kaip pasisuks jūsų gyvenimas, bet jei nesilaikysite savo pašaukimo, galite praleisti savo sėkmę, pripažinimą ir gerovę.

5. Nuotrauka

Jūsų praeities gyvenimas yra susijęs su mokslais. Jūs buvote mokytojas, kuris kruopščiai perkėlė sukauptas žinias į kitas kartas.

Jumyse gyveno mokymosi dvasia ir gebėjimas mokyti klausytojus viską, ką žinojote. Tokios dovanos šiuolaikiniame pasaulyje negali būti ignoruojamos.

Jūs galite tapti lyderiu, sužavėti žmones, suteikti jiems žinių, viltį ir kelią į gyvenimą. Būkite sąžiningi su savimi ir, jei mokslo pasaulis jus kviečia, eikite savo keliu.

6. Nuotrauka

Jūsų pašaukimas praeitį buvo pranašauti žmonėms jų ateitį. Jūs galėjote būti pasekėju, pranašu, galėjote dainuoti dainas apie tai, kas laukė pasaulio.

Jūsų širdis visada jautė žmonių kančias ir nuoširdžiai norėjo padėti jiems susidoroti su nelaimėmis. Tikrai ir dabar jūs turite aukštesnį šeštąjį pojūtį, kuris visada padeda išvengti nemalonių įvykių, numatyti nelaimę ar malonias naujienas.

Nepamirškite šio puikaus pojūčio ir būtinai pasidalinkite su kitais. Galbūt gydytojas jumyse gyvena, ir jūs galėsite padėti žmonėms susidoroti su ligomis.

Šaltinis

Komentarai

Reklama