Pasirinkite vieną iš šių 3 angelų ir gaukite pranešimą, kurį turite išgirsti šiuo metu savo gyvenime!


Patinka? Duok Like!
[fblike]

Angelas numeris 1

Viskas bus gerai: dienos ir savaitės bus kupinos džiaugsmų ir rūpesčių.

Žinoma, labai dažnai užduodate sau tokius klausimus: „Kada matysiu savo darbo rezultatus? Kada turėsiu daugiau aiškumo apie tai, ko noriu iš savo gyvenimo? Ką turėčiau daryti šiame dabartiniame mano gyvenimo etape?

Viskas, kas turėtų įvykti – įvyks! Nenusiminkite, laikykitės plano ir neskubėkite. Dabar dirbkite tik su meile, valia, drąsa ir, svarbiausia, tikėkite savimi ir savo gyvenimu.

Galų gale viskas bus gerai: ir jei matote, kad gyvenimas vis dar nėra savo vietoje, tai tik todėl, kad laikas dar neatėjo.

Tiesiog tęskite darbus ir siekite tikslus ir jūs matysite gyvenimo šypseną!

Angelas numeris 2

Jūs turite planų ir projektų, kuriuos visada paliekate nuošalyje, nes jūs ir vėl manote, kad dar ne laikas.

Jūs galite rasti pasiteisinimų, pavyzdžiui: „Nesu pasirengęs“, „aš neturiu pinigų“, „Dabar ne laikas“, „aš esu labai užimtas“, taigi jūs prarasite daug dienų, mėnesių, metų, ir jūs liksite to nepradėję.

Jūsų angelas jums primena, kad dabar yra jūsų laikas! Niekada nėra per vėlu kurti ir projektuoti planus.

Jūs vis dar esate jaunas! Jei manote, kad jau vėlu, žinokite, tai yra tik proto būsena, todėl jūs turite būti drąsūs, mylėti savo protą ir sielą ir suteikti sau galimybę, įgyvendinti visas svajones, kurias jūs visą laiką palikdavote nuošalyje.

Angelas numeris 3

Gyvenimas yra mokykla. Tai tiesa. Jis nuolat tikrina jus, nes vėl ir vėl nori, kad jūs sužinotumėte viską, ką reikia žinoti norint turėti sėkmingą ateitį.

Kiekviena jūsų gyvenimo situacija suteikia jums unikalų ir pavyzdinį tikslą. Dabar atėjo laikas nedvejoti ir judėti pirmyn.

Jūs neturėtumėte atsisakyti tikslo. Eikite į priekį ir patikėkite, nes geriausias dar ateis.

Ar sutinkate su žinute, kurią angelas norėjo jums pranešti?

Šaltinis

Komentarai

Reklama