Moteriai 18 metų iš kūno lenda metalinės vielos


Patinka? Duok Like!
[fblike]

Noorsyaidah, moteris iš Indonezijos, tvirtinanti jog metalinės vielos auga iš jos kūno jau 18 metų.

Šiuo metu tai stulbinanti naujiena Indonezijoje. Metalo vielos apie 10-20 cm ilgio auga iš moters kūno! Skeptikai iš pradžių manė, kad tai turi buti jos pačios virtuoziškai daromi pokštai. Gydytojai turėjo ir kitų teorijų, bet neturėjo jokių moksliškų ar medicininių paaiškinimų.

Moteris turėjo šia problemą 17 metų ir tik dabar buvo ištirta Sveikatos apsaugos ministerijos. Pirminėse konsultacijose su daugiau daktarų ir specialistų nustatė, kad vielos yra taip pat ir jos kūno viduje. Šiuo metu nebuvo jokio dabartinės medicinos paaiškinimo ar tokio pasitaikiusio atvejo. Vadinasi yra tik vienas paaiškinimas, tai magija.

Jos vardas yra Noorsyaidah. 40-ties metų vaikų darželio pedagogė iš Sangatta miestelio, Rytų Kutajuje. Jos pirmieji simptomai pradėjo matytis 1991 metais. Metalo vielų išaugos iš krutinės ir pilvo. Tada (kaip ir dabar) nebuvo jokio logiško paaiškinimo.

Per pirmą savaitę vielos nukrito nuo kūno. Po mėnesio jos išaugo vėl ir nuo to laiko naujos nepageidaujamos ataugos nebenukrito. Jos nenustojo augti!

Viena iš jos seserų sakė, kad ji bandė padėti, apipjaustydama vielas. Deja, kai sesuo bandė jas trumpinti, jos atsitraukė, tarytum bandydamos slėptis, o vėliau išdygo kitoje Noorsyaidah kūno dalyje.

Buvo tik 4 medicinos specialistai žiūrintys į šį klausimą rimtai ir bandė taikyti įvairius gydymo kursus. Tačiau gydytojai nepajėgė išsiaiškinti, kas tiksliai vyksta su ja. Jie paėme jos skrandžio nuotrauką ir nustatė, kad yra daugiau nei 40 metalinių vielų jos viduje, ir kai kurios iš jų veržiasi lauk pro jos odą. Ji atrodo kaip gyvas fenomenas.

Vielos gali judėti ir keisti vietą, savomis jėgomis. Taigi, gydytojai yra priversti naudotis rentgenu, kad nustatyti tikslią vielų padėtį. Vielos išlindusios lauk, bet kraujo užkrėtimo simptomų nėra. Moteriškė pastoviai skundžiasi, kad jaučianti lyg kažkas badytų ją adatomis iš vidaus.

www.anomalija.lt

Komentarai

Reklama