Jūsų mirę artimieji visada šalia. Apsidairykite


Patinka? Duok Like!
[fblike]

Vienas profesionalus mediumas papasakojo apie 7 požymius, pagal kuriuos galima lengvai suprasti, kad jūsų artimi žmonės, kurie mirė, yra šalia jūsų ir jiems viskas gerai.

Po to, kai aš tai perskaičiau, mano oda nubėgo šiurpuliukai. O juk aš tai žinojau ir jaučiau. Todėl kad kai jūsų artimas žmogus išeina į kitą pasaulį…visada norisi žinoti, kad jis stebi mus iš ten, ir kad jam viskas gerai.

Štai 7 pagrindiniai požymiai, kad jūsų mirę žmonės šalia ir jiems viskas gerai.

  1. Jie ateina gyvūno pavidale.

Neseniai mirę žmonės gali trumpam įsikūnyti į nedidelius gyvūnus. Drugiai, paukščiai, žiogai. Ypač verta atkreipti į tai dėmesį, jei gyvūnai elgiasi keistai: rėkia, beldžia į langą, bando nutūpti ant jūsų.

  1. Jie numeta jums įvairių smulkmenų, kurios buvo jiems svarbios. Be to, jie naudoja kvapus.

Moneta, kuri atsirado netikėtoje vietoje. Skanus kvapas, kurį jūs staiga užuodėte.  Mediumas pasakoja apie klientę, kuri vis užuosdavo blynelių kvapą, kuriuos mėgo gaminti jos mirusi močiutė. Kai merginos gyvenime viskas susitvarkė, kvapas dingo. Močiutė atėjo apsaugoti ją nuo nemalonumų.

  1. Netikėtai jūs „atsitiktinai“ išgirstate jų mėgstamas dainas.

Kai mirusiesiems būtina kažką jums pasakyti, jie gali panaudoti dainų žodžius. Būna, kad tam tikra daina ima jus persekioti.

  1. Jie aplanko jūsų sapnus.

Sapnas su mirusiuoju – visada svarbi žinia jums. Nenumokite ranka į ją. Jei jūs norite gauti svarbų patarimą – paprašykite mirusiojo, su kuriuo gerai sutarėte, aplankyti jus sapne.

  1. Jie meta jums vienus ir tuos pačius skaičius.

Mašinų numeriai, laikas laikrodyje, namo numeris. Jei jūs nuolat matote vieną ir tą patį numerį – tai ženklas.

  1. Jie dievina išdaigas su elektra.

Netikėtai dingo šviesa. Arba atvirkščiai, jūs randate įjungtą šviesą, nors tiksliai atsimenate, kad jos nejungėte. Tai nedidelis pasisveikinimas su jumis, jus saugo.

  1. Jie naudoją ūžimą ar kitus garsus, kad kažką jums pasakytų.

Žinokite, kad mirę žmonės negali su mumis kalbėti žodžiais. Bet jei netikėtai jūs išgirdote ūžesį ar skambesį ausyse, būkite įsitikinę, jums bando kažką pasakyti arba perspėti.

Tai jums tikrai patiks!

Komentarai

Reklama