Išsirinkite šunį ir sužinokite, kuris vyras jums tinka idealiai


Patinka? Duok Like!
[fblike]

Neįtikėtinai tikslus testasJums tereikia išsirinkti vieną iš šių mielų šuniukų, kad sužinotumėt, koks vyras jums idealiai tinka. Rezultatas jus labai nustebins.

Niekam ne paslaptis, kad skirtingoms moterims patinka/tinka skirtingas vyro tipažas. Juk visos moterys skirtingos, ir kiekviena laukia savo norų išsipildymo.

Mes siūlome truputį pažaisti ir išsirinkti tą šuniuką, kuris jums labiausiai patinka.

Dviejų negalima – išsirinkite būtent tą, kuris patinka labiausiai iš visų.

Taigi, renkamės:

  1. Aristokratiškasis retriveris

Jei jūs išsirinkote šį šunį, tai geriausias vyro variantas jums yra protingas ir ramus vyras. Jums svarbi ne išorė, o kaip jis ją prižiūri. Jums labai svarbu, kad tarp jūsų būtų savitarpio supratimas ir pasitikėjimas.

Tokios moterys kaip jūs, nelinkusios keisti partnerius, kaip pirštines, jūs mylite visam gyvenimui. Jūs ištikima savo meilei iki tol, kol jis neperžengs kažkokios labai baisios linijos.

Šilta ir pozityvi, su lengva sėkme, jums sunku iškart pasitikėti, vyras turi užkariauti jus palaipsniui. Mokate įkvėpti vyriškį bet kokiems žygdarbiams.

  1. Ištikimas aviganis

Jeigu jūs išsirinkote šį šunį, tada meilė jums – ne tuščias garsas. Jei jūs mylite, tai mylite, ir siela ir darbais. Jūs puiki šeimininkė, o už savo vaikus pasiruošusi kautis su kuo papuolė. Dažnai išsirenkate tokius vyrus, kurie nevertina to, ką jūs sukuriate savo šeimoje, jie greit pripranta prie gero ir mano, kad viskas lyg ir savaime atsiranda. Bet be reikalo jie taip mano.

Jums tinka vyras, kuris įvertins jūsų pastangas. Šalia karalienės turi būti tik karalius. O jūs tikrai  Karalienė ir labai ištaiginga moteris. Netgi sportiniu kostiumu apsivilkusi jūs mokate puikiai atrodyti, jeigu jūsų vyras jus vertina.

  1. Mielas mažas terjeras

Nuo jūsų charizmos pražysta gėlės. Bet, nežiūrint į jūsų moteriškumą – jūsų viduje plieninis stuburas. Jums tinka toks vyras, kuris bus stipresnis už jus, nes jūsų viduje juk ugnis, o akys šviečia užburiančia šviesa.

Daugeliui vyrų jūs – fatališka moteris. Jie prisimena jus visą gyvenimą. Jums reikalingas vyras, kuris atsakomybę prisiims sau.

Būdama jaunesnė, jūs rinkdavotės už save silpnesnius vyrus, ir tai gerai nesibaigdavo, jie tiesiog neverti jūsų.

  1. Ramus ir dėmesingas šuo

Jums reikalingas vyras, kuris apgins jus nuo visų aplinkinio pasaulio negandų. Kad už jo ištekėjusi jūs tikrai būtumėt kaip už akmeninės sienos.

Švelni ir geraširdė jūs priimate bet kokias jūsų mylimojo keistenybes ir beveik niekada nebūnate nepatenkinta. Tačiau yra kai kas, ko jūs niekada neatleisite, nes tai mirtinai sužeis jus – tai neištikimybė.

Jūs sąžiningai dirbate ties santykiais ir sukuriate vyrui ir vaikams tą užnugarį, kokio jiems reikia. Lengvai ir paprastai nugludinate visus kampus ir visus sutaikote.

Komentarai

Reklama