Būdas, kurį sugalvojo Pietų Afrika padėsiantį kovoti su išprievartavimais


Patinka? Duok Like!
[fblike]

Kai įstatymai pradeda nebepadėti, žmogaus genialumas ateina į pagalbą. Kaip nubausti asmenį, kuris padarė nusikaltimą, tačiau jam nuo jo pavyko išsisukti? Paaiškėjo, kad yra metodai, kaip nubausti prievartautojus.

Šias ekstremalias priemones nusprendė naudoti Pietų Afrika. Šioje šalyje yra didelė problema su išprievartavimais. Remiantis neoficialiais duomenimis, beveik šimtas tūsktančių mergaičių ir moterų nukenčia nuo seksualinio priekabiavimo kiekvienais metais. Policija negali sukovoti su tokiu dideliu skaičiumi nusikaltimų.

Tai yra specialus prietaisas, kuris yra siūlomas įsidėti moterims ar merginoms į vaginą. Jo viduje yra specialūs dantys-kabliai, kurie iškarto įpjauna į prievartautojo organą, jei šis užpuola merginą.

Pačiam pasišalinti tokį prietaisą ypatingai sunku. Tam prireiks medikų pagalbos, o jeigu kreipsies į medikus, atvažiuos ir policija. Taigi prievartautojas su tokiu prietaisu nelabai turės kur dingti.

Šio prietaiso išradėja pabrėžia ne tik saugumo faktą, bet ir sako, kad tai yra edukacinis dalykas. Pats prievartautojas pajaus, ką tenka jausti moteriai ar merginai, kai šis ją užpuola.

Patiko? Pasidalink su draugais 🙂

Komentarai

Reklama