Žmona parašė vyrui laišką, kad ji palieka jį ir išeina pas jo brolį. Vyro atsakymas pribloškė moterį


Patinka? Duok Like!
[fblike]

Štai tokį laišką parašė viena moteris savo vyrui.

„Brangus vyreli,

Rašau tau dėl vienos paprastos priežasties: noriu pranešti, kad skiriuosi su tavim. Visam laikui!

Nuo to laiko, kai mes apsivedėm jau praėjo 6 metai. Per šį laikotarpį aš buvau pavyzdinga žmona, idealas visiems vyrams. Tačiau jokio atitinkamo santykio iš tavęs aš nesulaukiau. Aš stengiausi išlaikyti mūsų santuoką, į daugelį dalykų tiesiog užmerkdavau akis, bet mano kantrybei atėjo galas: tavo šefas paskambino ir pasakė, kad tu išėjai iš darbo.

Prieš 2 dienas aš specialiai dėl tavęs ypatingai pasiruošiau: pakeičiau šukuoseną, apsivilkau naujus, gražius apatinius, paruošiau skanią vakarienę. O tu visiškai nieko nepastebėjai.

Nežinau, kas tau nutiko, bet aš jau labai seniai negirdėjau iš tavęs nei meilės žodžių, nei komplimentų. Tu tiesiog suvalgei savo vakarienę ir nuėjai miegoti. Man buvo skaudu, ir aš supratau, kad mūsų santykiai niekada jau nebus tokie, kokie buvo. Aš tave palieku.

Beje, išvykstu su tavo broliu į JAV“.

Vyro atsakymas

„Mano brangioji buvusioji žmona,

Tu neįsivaizduoji, koks aš laimingas, kad tu taip nusprendei ir mane palikai. Taip, mes vedę 6 metus ir tu nė karto neparodei, kokia tu „ideali moteris“. Aš turėjau žiūrėti televizorių, kad tik negirdėčiau tavo nuolat nepatenkintų kalbų. Ir žinai, netgi tai nepadėjo.

Prieš 2 dienas, atvažiavęs namo, aš pastebėjau tavo naują šukuoseną. Ir pasakysiu viena: ji tau netinka. Nusprendžiau patylėti vietoj to, kad žerčiau melagingus komplimentus. Taip, ir pastebėjau, kad vakarienė buvo su kiauliena. Tai – naujiena mums. Bet tu pamiršai vieną dalyką: aš išvis nevalgau kiaulienos, mano brolis labai mėgsta šią mėsą. Ir tavo naujuosius apatinius aš pastebėjau, bet ant jų kabėjo kaina „50$“. Aš staiga prisiminiau, kad brolis iš manęs pasiskolino pinigų prieš dieną. Aš supratau, kad tai buvo pinigai, kad galėtų nupirkti tau dovaną. Gaila…

Netgi nežiūrint į visa tai aš nenustojau tavęs mylėjęs ir tikėjęs, kad mūsų santykius galima ištaisyti. Aš buvau pasiruošęs viskam. Ir todėl, kai aš išlošiau 1 milijoną $, aš išėjau iš darbo, nupirkau mums bilietus į Balio salą. Norėjau padaryti tau staigmeną. Bet neišėjo. Tu pati man ją padarei. Linkiu jums laimės.

Likite sveiki“

Taip, noriu pastebėti, kad žmonos laiškas – daiktinis įrodymas ir padės vyrui neduoti žmonai nė kapeikos.

Tai jums tikrai patiks!

Komentarai

Reklama