Vyras šoko nuo 7 metrų aukščio tilto, kad išgelbėtų iš automobilio iškritusią mergaitę


Patinka? Duok Like!
[fblike]

Tą ypatingą dieną Džonatanas Baueris su savo 13 metų dukra važiavo iš darbo. Jis nusprendė pasukti ilgesniu nei įprastai, bet gražesniu keliu. Jis nė neįtarė apie tragiškus įvykius, kurie netrukus turėjo nutikti. Tą akimirką, kai Džonatanas važiavo tiltu per Assawoman įlanką Okean Sityje, Merilande, įvyko avarija.

„Pirmas dalykas, kurį prisimenu, buvo cypiančios padangos“, – spaudos konferencijoje sakė Baueris. „Toliau pamačiau sunkvežimį, siūbuojantį pirmyn ir atgal“, – pridūrė jis.

Matydamas, kas vyksta, Džonatanas bandė išsukti nuo kelio, tačiau į jo automobilį vis tiek atsitrenkė kita transporto priemonė, dėl ko dužo langai. Stiklo šukės pabiro ant jo dukters. Vyras patikrino, ar jai viskas gerai. Stebėtinai dukrai viskas buvo gerai. Baueris taip pat matė, kad per turėklą praskridusio automobilio vairuotojas bandė iš jo išlipti, tačiau durelės vis užsidarinėjo.

Kai Baueris prie jo priėjo, automobilio vairuotojas išsiropštė pats. Nieko nesakęs jis parodė į vandenį, kuris buvo maždaug 6-7 metrai žemiau tilto.

„Jis tik parodė į vandenį ir, kai pažvelgiau žemyn, pamačiau automobilio sėdynę, o maždaug už 2 metrų buvo maža mergaitė“, – sakė Baueris. „Ji gulėjo ant nugaros, plūduriavo vandenyje. Jos galva buvo ant paviršiaus, rankos ir kojos judėjo. Ji vilkėjo rožinę suknelę.“

Baueris ėmė ieškoti netoliese esančių valčių, tačiau jų nebuvo. Būtent tada jis pastebėjo, kad mergaitė apsisuko ir jau plūduriavo veidu žemyn į vandenį. Vyras žinojo, kad turi veikti greitai. Jis sušuko, kad dukra liktų automobilyje, ir pakvietė gelbėtoją, o tada šoko į vandenį, kad išgelbėtų mažylę.

Bauerio dukra buvo sujaudinta, kai apibūdino tą akimirką, kai jos tėvas šoko į vandenį. Ji prisimena tai kaip „baisiausią savo gyvenimo akimirką“.

Vyras nuplaukė prie mergaitės ir ištraukė ją iš vandens. Jis iškėlė ją aukštai ant peties ir stipriai trenkė jai per nugarą, kol ji pradėjo kosėti vandeniu. Laimei, po kurio laiko atplaukė valtis ir nuplukdė juos į krantą.

Bauerio žmona Vendė buvo akivaizdžiai sužavėta, kai pasakojo, kaip didžiuojasi savo vyru. Ji taip pat pridūrė, kad labai nustebo, jog jos vyras iššoko, nes jis bijo aukščio.

„Jis niekada neidavo su manimi prie apžvalgos rato, galiu tai patvirtinti“, – pridūrė jo dukra.

Tą dieną po avarijos aštuoni žmonės buvo nugabenti į vietines ligonines. Išgelbėta dvejų metų mergaitė buvo nuvežta į Johns Hopkins ligoninę Baltimorėje. Remiantis „Ocean City Today“ pateikta informacija, dėl avarijos tiltas buvo užtvertas šešias valandas.

Džonatanas taip pat sakė norintis viešai padėkoti įvykio vietoje pasirodžiusioms gelbėtojų komandoms.

Miesto meras Rikas Mėhanas Baueriui ir jo dukrai bei žmonai suteikė garbės narystę. Baueris taip pat buvo apdovanotas diplomu už didvyriškumą.

„Džonatanas yra tikrai kuklus žmogus ir tai daro jį dar ypatingesniu herojumi“, – sakė Mėhanas, rašo „Ocean City Today“.

„Tai padėkos diena. Tai buvo tikrai tragiška nelaimė… Istorijos pabaiga ta, kad visiems pasisekė, dėka žmonių, kurie dabar yra šiame kambaryje.“

Niekas iš mūsų nežino, kaip reaguotume tokioje situacijoje. Tačiau Džonatanas žinojo, kad neturi kito pasirinkimo, jei nori išgelbėti mergaitę. Jis tikras herojus.

Komentarai

Reklama