Vaikinas nukando 17-metės merginos lūpas, nes „norėjo palikti savo žymę“


Patinka? Duok Like!
[fblike]

Buvęs vaikinas nukando studentei lūpas, nes norėjo „palikti savo žymę ant jos“, praneša portalas The Sun.

Praėjus metams po įvykio nukentėjusioji Kayla Hayes prabilo apie skausmingą nelaimę ir pasidalino sužalojimų nuotraukomis.

Pietų Karolinoje, JAV, gyvenanti Kayla su dabar jau buvusiu savo vaikinu Sethu Fleury pradėjo susitikinėti 2016-aisiais, kai jam buvo 21-eri, o jai viso labo 17. Po metų mergina ji metė, nes šis su ja esą elgėsi tarsi savo nuosavybe.

Po kelių savaičių jiedu susitiko pasikalbėti prieš Sethui įstojant į karinį jūrų laivyną, tačiau vaikinas ėmė elgtis agresyviai, kai Kayla jam pasakė, kad nenori susitaikyti ir atkurti nutrauktus santykius.

Sethas bandė ją pabučiuoti, Kayla atstūmė jį, o šis taip stipriai kando jai į apatinę lūpą, kad beveik visiškai ją nuplėšė.

Dabar jau 19-metė Kayla sakė: „Pamenu, kaip jis kando dantimis, o aš patyriau šoką, nejutau jokio skausmo, bet pradėjau rėkti. Tada jis ėmė tempti mane už plaukų ir trenkė mano veidą į duris. Tai buvo beprotybė“.

Sethas buvo nuteistas 12 metų kalėjimo. Ant Kaylos veido po operacijos atsirado didžiulis randas, lūpai susiūti prireikė 300 siūlių.

www.tv3.lt

Komentarai

Reklama