Vaikinas įsiamžino su visiškai nuoga mergina: jo komentaras internete sukėlė audrą


Patinka? Duok Like!
[fblike]

23 metų modelis Jay Alvarezas yra laikomas vienu seksualiausių vyrų pasaulyje – dėl jo galvą pametusios tūkstančiai merginų. Vis dėlto visai neseniai vaikinas pristatė ir naująją savo merginą, su kuria dalijasi aistringomis nuotraukomis socialiniuose tinkluose.

Tiesa, paskutinė modelio ir jo mylimosios nuotrauka internete sukėlė tikrą audrą.

Jay ir jo gražuolė mergina, italų manekenė Valentina Fradegrada neseniai „Instagram“ pasidalijo itin pikantiška nuotrauka, kuri netrukus susilaukė tokių komentarų, kaip „dėl kelių „patinka“ paspaudimų jūs padarytumėte viską“.

Nuotraukoje matoma Valentina stovi visiškai nuoga, o intymiąją jos vietelę su rankomis slepia Jay. Vis dėlto daugiausiai piktų komentarų sukėlė būtent paties Jay po nuotrauka užrašyti žodžiais.

„Norėčiau, kad būtum mažasis mano kojos pirštas – tuomet galėčiau su tavimi šėlti ir trankytis kiekviename namų kampe“, – rašė jis.

Ir nors nuotrauka sulaukė daugiau nei 600 tūkst. „patinka“ paspaudimų, komentatoriai modeliams nebuvo tokie geranoriški. Jų manymų, šitaip rašyti apie mylimą moterį yra netgi ganėtinai įžeidu, ką jau kalbėti apie nuotraukoje matomą pozą.

„Kaip baisu – jis kalba apie ją kaip apie objektą. O dar liūdniau yra tai, kad ji nesupranta savo vertės“, „Tai yra kraupu – man gaila merginos“, „Kalbu kai moteris ir jaunų berniukų mama – nesuvokiama, kaip skatini savo sekėjus kalbėti“, – tokie ir panašūs komentarai netrukus pasipylė po nuotrauka.

O kaip galvojate jūs? Ar komentaras išties toks nekaltas?

www.tv3.lt

Komentarai

Reklama