Vaikinas gavo stiprų smūgį iš galo ir tik po 10 dienų pabudęs pamatė, kas nutiko su jo kūnu


Patinka? Duok Like!
[fblike]

2013 Balandžio 13-ą Sergei Kutovoy atsimins visą savo likusį gyvenimą. Tą dieną, 17-metis keliavo namo iš mokyklos, savo įprastu maršrutu. Jis svajojo apie tuos pačius dalykus, kaip ir daugelis paauglių – žaisti ledo ritulį, susipažinti su merginomis ir turėti gražų kūną.

Jaunuolis nebuvo patenkintas savo išvaizda, nes tuo metu svėrė 140 kilogramų ir labai stengėsi atsikratyti svorio. Atrodė, kad viskas jam tikrai pavyks, tačiau likimas turėjo kitokių planų.

Vaikinas net nenujautė jokio pavojaus, kai jam iš galo, milžinišku greičiu, atlėkė automobilis. Nuo smūgio vaikinas nuskrido 15 metrų, o jo kūnas tėškėsi į gatvės šviestuvą.

Daugiau nei savaitę vaikinas neatgavo sąmonės. Deja, bet gydytojams nepavyko išgelbėti jo kojos, o vaikino reabilitacija truko net 9 mėnesius.

Kai Sergėjus grįžo namo, jis vėl priaugo nemažai svorio.

Visi galvojo, kad vaikinas taps labai uždaras ir praras visą gyvenimo džiaugsmą.

Bet vaikinas turėjo kitų planų. Suprato, kad gyvenimas tuo tikrai nesibaigia ir reikia judėti tolyn.

Kaip ir daugelis Rusijos miestų, Archangelskas nėra pritaikytas neįgaliesiems, todėl vaikinas suprato, kad jam reikia stiprių rankų, norint judėti savarankiškai.

Vaikinas du metus reguliariai sportavo ir kardinaliai pakeitė savo gyvenimą. Niekas netikėjo, kad Sergėjus taip susidoros su jam mestu gyvenimo iššūkiu.

Dabar vyrukas turi merginą, yra labai populiarus Instagram tinkle ir įkvepia tikrai ne vieną žmogų.

Vaikinas uždirba reklamuodamas įvairių kompanijų drabužius, bei filmuojasi vaizdo klipuose.

“Galbūt aš praradau savo koją, bet nepraradau gyvenimo“ – išdidžiai sako vaikinas.

Didelė pagarba šiam žmogui!

Komentarai

Reklama