Suskaičiuokite linijas ant riešo: paaiškės nemaloni tiesa


Patinka? Duok Like!
[fblike]

Dauguma chiromantijos žinovų sutartinai tvirtina, kad ateities ir žmogaus charakteristikos spėjimas iš delno – pagrįstas. Vis tik,sužinoti daugiau slaptų dalykų apie žmogų galima ne tik iš delno, bet ir riešo.

Manoma, kad kuo daugiau žmogus riešo srityje turi linijų, tuo ilgiau jis gyvens.

Paprastai žmonės turi 2-3 linijas, tačiau kai kurie – net keturias. Pasirodo, kiekviena linija turi savo reikšmę, todėl paskubėkite sužinoti, ką jos reiškia.

Pradėkime nuo viršutinės, arčiausiai delno esančios:

Pirmoji: tai svarbiausia linija, atskleidžianti žmogaus sveikatos būklę. Jeigu ji aiški, nenutrūkstanti, tai reiškia, kad žmogus yra sveikas ir neturi problemų dėl sveikatos. Tačiau jeigu ji trūkinėjanti, gali būti, kad žmogus skundžiasi prasta savijauta.

Antroji: ši eilutė rodo žmogaus turtus. Jeigu ji tvirta ir aišku, tikėtina, kad žmogaus ateitis bus saugi, o rytojus – sotus.

Trečioji: ši eilutė rodo galios lygį. Kuo ilgesnė, tuo, tikėtina, gyvenime esate galingesnis ir tvirtesnis, o jūsų autoritetas – ilgam tvirtas ir aiškus.

Trijų linijų buvimas parodo, kad žmonių gyvenimas gali trukti nuo 69 iki 84 metų. Jeigu linijų mažiau nei trys, tikėtina, kad jūsų gyvenime trūksta stabilumo, sveikatos ir komforto.

Keturios linijos – itin retas atvejis. Tikėtina, kad tai – ilgaamžiai ir išskirtine sėkme apdovanoti asmenys.

www.tv3.lt

Komentarai

Reklama