Šiurpinanti Nostradamo pranašystė 2022 metams


Patinka? Duok Like!
[fblike]

Garsus Renesanso pranašas Nostradamas 2012-uosius paskelbė pačiais prasčiausiais metais žmonijos istorijoje. Mus užklups ne tik galingos gamtos stichijos, bet ir ekonominė krizė bei prasidės Trečiasis pasaulinis karas, rašo express.co.uk.

Kai kurie mano, kad šis prancūzų kilmės pranašas tiksliai apibūdino Napoleono ir Hitlerio iškilimus bei 2001-ųjų rugsėjo 11-osios teroro išpuolį.

Garsaus mokslininko, mirusio 1566-aisiais metais, pranašystes nagrinėję žmonės yra įsitikinę ir tuo, jog Nostradamas teisingai atspėjo šiuo metu Viduriniuose Rytuose ISIS vykdomus barbariškus nusikaltimus bei tai, jog Europa po truputį tampa šio kalifato dalimi.

Vis daugiau dėmesio sulaukia ir Nostradamo pranašystės 2022-ieisiems metams.

„Nostradamo pranašystės 2022-iesiems yra labai žiaurios, kadangi jose rašoma apie tai, kas galėtų pavirsti Trečiuoju pasauliniu karu. Nepaisant atskirų pranašysčių, Nostradamo spėjimuose vyrauja bendra tema – negatyvi energija vis stiprės ir plis greičiau, nei kada nors anksčiau“, – pasakojo Alessandro Bruno.

„Vėl atsirado teiginių apie galintį prasidėti Trečiąjį pasaulinį karą. Taip yra todėl, jog žmonės ignoruoja faktą, kad tarp Rusijos ir JAV atsirado įtampa, kokia buvo tik prieš 30 metų. Vietoje to, kad ši įtampa būtų slopinama, senatoriai ir kongreso atstovai tik pila žibalo į ugnį.“

Nostradamo pranašystės:

1. Trečiasis pasaulinis karas

Pati baisiausia Nostradamo pranašystė 2022-iesiems metams aprašyta jo knygoje „Les Propheties“.

Kai kurie šią pranašystę interpretuoja kaip Trečiojo pasaulinio karo pradžią: „Didysis karas prasidės Prancūzijoje, bus užpulta visa Europa. Tai truks ilgai, visi labai bijos. Galiausiai įsivyraus taika, tačiau ja mėgausis tik keli. Karas užsimegs taps dviejų galingiausių pasaulio valstybių ir truks 27 metus.“

Kai kurie šios pranašystės interpretuotojai teigia, jog Kinija, Rusija ir Šiaurės Korėja susivienys ir bandys įveikti JAV.

2. Vezuvijaus ugnikalnio išsiveržimas

Italijoje esantis ugnikalnis žemę drebins kas 5 minutes ir pražudys mažiausiai 6000 žmonių, teigia pranašas Nostradamas.

2016-aisiais metais daugiau nei 1,5 mln. žmonių buvo perspėti, jog gyvena itin galingo vulkano pavojaus zonoje.

Teigiama, jog jis gali išsiveržti bet kurią akimirką ir sukelti didžiulę katastrofą. Pusė visų Neapolio gyventojų atsidūrė naujai nubrėžtoje geltonojoje pavojaus zonoje.

3. Siaubingas žemės drebėjimas

Teigiama, jog Nostradamas nuspėjo ir JAV vykusias gamtos katastrofas.

„Vakarinę Jungtinių valstijų dalį supurtys žemės drebėjimas. Jo galią pajus visi pasaulio kraštai“, – rašė pranašas.

Sunerimti verčia tai, kad JAV geologai atidžiai stebi seisminį aktyvumą Kaskadijos subdukcijos zonoje, kurioje 2016-aisiais metais įvyko keli vidutinio stiprumo drebėjimai, ir tektoninių plokščių sandūrą Kalifornijoje.

Mokslininkai teigia, jog tiek Kalifornijoje, tiek Kaskadijos subdukcijos zonoje įvykę žemės drebėjimai bus stipresni nei 8 balų. Daugiausia nerimo kelia būtent pastaroji vietovė, esanti maždaug už 100 km nuo Ramiojo vandenyno pakrantės, palei kurią išsidėstę tokie milijoniniai miestai, kaip Portlandas, Sietlas ir Vankūveris.

Jei įvyks žemės drebėjimas, šiose vietose gyvenantiems žmonėms stipria jėga smogs cunamis.

4. Kometų ar asteroidų lietus 2022-aisiais

Nostradamas išpranašavo ir pavojingą asteroidų lietų. „Kuomet danguje pasirodys kometos, jos ims kristi į žemę ir sutrikdys joje vyravusią taiką.

Mūsų planetą sunaikins branduoliniai išpuoliai ir gamtos katastrofos“, – rašė pranašas. Žinoma, kad vieną dieną į Žemę trenksis kometa, tačiau NASA patvirtina, kad tai nenutiks mažiausiai 100 metų.

5. Ekonominis nuosmukis

„Turtingieji mirs kelis kartus“, – pranašauja Nostradamas. Daugelis šį sakinį interpretuoja kaip po Trečiojo pasaulinio karo ir nesuskaičiuojamo kiekio gamtos katastrofų atsiradusį ekonominį nuosmukį.

6. Žmonės sulauks 200 metų

Kuomet didžioji dalis pranašysčių susijusios su neigiamais dalykais, šia patikėti išties sunku.

„Medicinos pasiekimai žmonių gyvenimo trukmę prailgins iki mažiausiai 200 metų“, – teigė Nostradamas.

Manoma, kad iki 2022-ųjų metų pabaigos, 80 sulaukęs žmogus atrodys ir jausis kaip 50-metis.

Kitos garsiojo mokslininko pranašystės teigia, jog žmonės ims kalbėtis sus gyvūnais, vaikų susilaukti norinčios šeimos tam turės gauti leidimą, išnyks kalbų skirtumai, miškų gaisrai pagreitins globalinį atšilimą, o vakaruose išnyks mokesčiai.

Tačiau, kaip teigia portalo ancientcode.com komanda, tirianti būtent tokio pobūdžio pranašystes, šių metų interpretacijos yra labai panašios į pernykštes.

„Ką Nostradamas pranašauja 2022-iesiems? Teigiama, jog šiemet smurto protrūkiai bus stipresni, nei anksčiau pranašauti. Tačiau panašūs reiškiniai buvo pranašaujami ir 2017-aisiais. Į visą šią pateiktą medžiagą žiūrėkite labai atsargiai, tačiau kai kurie perspėjimai, pakeitus kelias detales, gali būti siejami su šiais laikais“, – buvo rašoma ancientcode.com.

Skeptikai teigia, jog ir ankstesnių metų pranašystėse buvo užsimenama apie Trečiąjį pasaulinį karą, turėjusį prasidėti 1999-aisiais. Būtent su tiksliomis datomis iškilusi problema leidžia manyti, kad Trečiasis pasaulinis karas jau vyksta. Prasidėjęs 1999-aisiais, jis turėtų baigtis 2026-aisiais susprogdinus kelis branduolinius ginklus.

Nostradamo pranašystėmis netikintys asmenys nori pabrėžti, kad maždaug 50% visų jo pranašysčių taip ir neišsipildė, o kita dalis jų išsipildė tik todėl, jog pranašo naudoti terminai ir apibūdinimai buvo tokie neapibrėžti, kad tik įvykus didelės reikšmės įvykiui ir pasitelkus vaizduotę buvo galima tai patvirtinti.

Šaltiniswww.paranormal.lt

Komentarai

Reklama