Seksualiosios Alizee pokyčiai: tiek stilius, tiek išvaizda neatpažįstami


Patinka? Duok Like!
[fblike]

Dainininkė Alizée Jacotey, vadinama tiesiog Alizée, yra žinoma daugeliui lietuvių. Legendinės šios atlikėjos dainos vis dar nuskamba, o „Youtube“ kanale jos dainą „J’en ai Marre“ peržiūrėjo 64 milijonus kartų.

Dar vienas dalykas, kuris sužavėjo klausytojus – nuostabi atlikėjos išvaizda. Alizze atrodė miela, tačiau tuo pat metu ir labai seksuali. Galbūt tai buvo viena iš priežasčių, kodėl ji taip greitai sulaukė pripažinimo ne tik Prancūzijoje.

Alizee gimė 1984 metais, rugpjūčio 21 dieną Ajačo mieste. (Miestas garsėja tuo, kad jame gimė Napoleonas Bonapartas.)

Nuo vaikystės ji mėgo teatrą, šokius ir dainavimą. Būdama 15 metų, ji sudalyvavo televizijos laidoje „Graines de Star“, kur atliko žinomos prancūzų dainininkės Axelle Red dainą „Ma prière“ ir praėjo „žvaigždžių konkurso“ atranką. Šio pasirodymo metu ją pastebėjo, Mylène Farmer ir Laurent Boutonnat, kurie po keleto bandymų įrašų studijoje nusprendė jai patikėti dainą „Moi… Lolita“.

Daina labai greitai tapo hitu. Po to, kai singlas pasirodė prekyboje, per mažiau kaip savaitę buvo išpirkta 1,5 mln. įrašo kopijų, singlas beveik pusę metų laikėsi tarp dešimt perkamiausių.

Šiuo metu su vyru Grégoire Lyonnet Alizee turi šokių studiją, kurioje moko vaikus šokių. Dabar jai 34 metai, bet ji atrodo tokia pat seksuali ir miela.

Ji augina 13 metų dukrą Annily.

www.tv3.lt

Komentarai

Reklama