Per 7 mėnesius – drastiški kūno pokyčiai: viena taisyklė pakeis gyvenimą


Patinka? Duok Like!
[fblike]

Artėjant didžiosioms metų šventėms, vis daugiau žmonių susirūpina savo išvaizda. Ir nors laiko lieka vis mažiau ir mažiau, susirūpinti savo kūnu ir mityba galite jau dabar pat.

Užsienio žiniasklaidoje pasirodė tūkstančius įkvėpusi grožio specialistės Sarah Melissa Jones istorija – mergina vos per 7 mėnesius savo kūną pakeitė drastiškai.

Prieš maždaug metus mergina nusifilmavo vaizdo įraše, kuriame lieja ašaras dėl to, jog savo kūne jautėsi itin nepatogiai. Nuo to momento ji nusprendė, kad tam turi ateiti galas, todėl užsirašė į sporto klubą ir pradėjo naudotis „Kayla Itsines’ Body Guide“ programa.

Sarah buvo atvira – ji puikiai žinojo, kad valgo netinkamai ir nededa jokių pastangų, kad pradėtų sportuoti – ji buvo netgi nusipirkusi savo asmeninį treniruoklį. Baisiausia dalis buvo ta, kad mergina niekaip negalėjo rasti motyvacijos kažką pakeisti.

Suprasdama, kad jai reikia, jog kažkas ją motyvuotų iš šono, Sarah užsirašė į minėtą programą, kurios esmė – itin sunkios treniruotės kiekvieną dieną. Todėl netrukus atsikračiusi 8 kilogramų ji ėmė jaustis kaip niekuomet gerai, o ir motyvacijos, matydama savo pokyčius, kiekvieną dieną rasdavo vis daugiau ir daugiau.

„Jei nebūčiau pradėjusi to daryti, dabar tikriausiai būčiau 10 kartų didesnė ir 1000 kartų labiau prislėgta“, – dabar neslepia ji.

Būtent kasdienės treniruotės jai padėjo ir strangrinant odą bei pamirštant tai, kas yra celiulitas.

Tiesa, kitaip nei dauguma sveika mityba susidomėjusių žmonių, Sarah nevalgo daugybę kartų per dieną. Mergina savo kasdienį maistą skirsto kiek kitaip.

Rytą ji dažniausiai pradeda nuo migdolų piene išmirkusių avižų, kurias pagardina su riešutų sviestu ir mėlynėmis. Vėliau ji valgo su falafelius su ryžiais, sojos padažu ir rukola, o vakarienei renkasi suktinuką su tofu ir daržovėmis.

Kartais tarp treniruočių ji geria glotnutį jei valgo užkandžius su proteinu.

www.tv3.lt

Komentarai

Reklama