Parapsichologas Krzysztofas Jackowskis: karas prasidės lapkritį, kai bus smogta kokiam nors pastatui


Patinka? Duok Like!
[fblike]

Atėjus 2021 m. rudeniui, visą vasarą nuo gandų apie antrąją bangą ir skiepų baisumus nervinę įtampą kėlusių žmonių dėmesys nukrypo į kitą, kaip paaiškėjo, kur kas aktualesnę problemą – infliaciją ir tiekimo sutrikimus parduotuvėse. O štai Krzysztofas Jackowskis, lenkų, o pastaruoju metu ir viso pasaulio mėgstamas aiškiaregys, išprotėjo atsakinėdamas į klausimus apie kylančias kainas, korteles ir kitus dalykus, kurie dar tik atsiranda arba jau įsibėgėja.

Daugumą klausimų užduoda lenkai, todėl atsakymai, žinoma, yra apie Lenkijos ateitį, kuri likusiam pasauliui nelabai įdomi. Tačiau tai globalus pasaulis, kuriame viskas su viskuo susiję. Todėl ponas Krzysztofas, skaitydamas savo mintis apie Lenkijos ministro pirmininko nuotrauką, nevalingai palietė pasaulinius įvykius, kurie turės įtakos ir Lenkijai.

…Man atrodo, kad dabar ruošiamasi kokiems nors veiksmams ne tik prieš Lenkiją, bet ir prieš visą Europą.  Tai kelia didelį susirūpinimą Ministrui Pirmininkui.   Susidaro įspūdis, kad Ministras Pirmininkas žino, jog mūsų šaliai teks labai svarbus vaidmuo tame, kas netrukus įvyks. Galbūt ne tik Ministras Pirmininkas, bet ir daugelio šalių valdovai žino, kad dabartinė situacija pasaulyje yra pereinamojo laikotarpio, o pačiam pasauliui šiuo metu kyla rimta grėsmė.

Lapkričio mėnesį bus didelis aliarmas. Matau, kaip griūva kažkoks didžiulis pastatas, tarsi kažkas į jį būtų atsitrenkęs. Koks tai bus pastatas, nežinau, gal tai bus administracinis pastatas? Ir nuo tada pasaulis pradės laukti.

Dėl pavojaus bus uždaryta daug tarptautinių maršrutų, todėl iš karto kils tiekimo ir žaliavų problemų. Negaliu sakyti, kad visa tai įvyks lapkričio mėnesį, teisės aktai ir jų įgyvendinimas vėluos, tačiau tai prasidės lapkričio mėnesį. Dabar žiūriu į šį poną (jis laiko portretą) ir man susidaro įspūdis, kad labai greitai tam tikrų daiktų pirkimas gali būti apribotas arba bent jau apsunkintas.

Specialių profesijų žmonės – patyrę kariškiai, policininkai, medikai – bus traukiami. Matau tam tikrą kompensaciją tokiems žmonėms, kurie staiga turės palikti savo šeimas ir darbą. Tada įvyks labai didelis konfliktas. Jis bus staigus ir labai didelis – toks didelis, kad visos ligoninės visur bus perpildytos.

Kils didelis chaosas ir nerimas. Nemanau, kad Lenkija kaip nors tiesiogiai dalyvautų šiame procese, tačiau, matyt, mes būsime naudojami kaip bazė ir strateginis taškas.

Ankstesnėje laidoje su prognozėmis, kuri buvo transliuojama rugsėjo 30 d., J. Jackowskis jau kalbėjo apie gresiantį konfliktą labai bendrais bruožais. Jis teigė, kad žiemos pabaigoje visų pirma bus surengta tam tikra masinė socialinė karinių specialistų mobilizacija.

Per tą patį laikotarpį taip pat teks patirti didžiausią suvaržymų, deficito, infliacijos ir kitų pandemijos kontrolės džiaugsmų naštą. Tačiau, jei tikėsime dabartiniu paveikslėlių skaitymo seansu, viskas prasidės 2021 m. lapkritį. Tačiau kur ir kaip tai įvyks, kol kas nežinoma, todėl būkime atidūs.

Šaltinis: https://paranormal.lt/news-2021-10-13-9

Komentarai

Reklama