Palydovė paviešino, kas yra jos klientai: mylimąsias išduoda visi, net ir itin laimingai vedę vyrai


Patinka? Duok Like!
[fblike]

Vieni tiki meile iš pirmo žvilgsnio, ir kad ji tęsis amžinai, o kiti šiltiems jausmams yra kiek kritiškesi. Aukšto lygio palydovė Samantha X, kurios tikrasis vardas Amanda Goff, tikina, kad iš tiesų moteris išduoti pasiruošę visi vyrai – visai nesvarbu, kokie užsiėmę ir nesusidomėję kitomis gali pasirodyti.

Sidnėjuje gyvenanti moteris pasakojo, kad dirbdama susiduria su pačiais įvairiausiais vyrais – net ir tais, kurių santuoka atrodo laiminga.

„Būdama aukšto lygio palydove, matau įvairių vyrų. Jaunų ir vienišų, našlių, išsiskyrusių, neįgaliųjų, nusikaltėlių, pareigūnų, politikų – visokių. Ir myliu juos visus“, – tikino ji.

Samantha X tikino, kad nuklysta visi, nepaisant to, kokie užsiėmę, persidirbę ar galinigi atrodo. Net ir vedusius vyrus ji skiria į 3 kategorijas – tuos, kurie nesimyli su savo žmonomis, tuos, kurie myli savo žmonas, bet trokšta įvairovės, ir tuos, kurie gyvena ypatingai laimingose santokose – būtent jie, anot moters, yra labiausiai komplikuoti.

„Nesvarbu, kokia laiminga jūsų santuoka, ar kokie laimingi bebūtumėte, kad ir koks jis puikus tėvas bei šeimos galva, nepaisant to, kad mylitės kiekvieną antradienį ir dažnai einate į pasimatymus, jis vis tiek jus išduos“, – tikina palydovė.

Tiesa, ji prideda ir tai, kad tai nebūtinai galioja visiems vyrams, tačiau to užtenka, kad jai pakaktų darbo, realizuojant save būtent kaip meiluže.

Vis dėlto yra ir tokių, kurie su žmonomis nebeturi jokio intymumo, ir jaučiasi tarsi vaikščiojantios kreditinės kortelės. Tačiau savo žmonių jie vis tiek nepalieka, kad neįskaudintų vaikų.

Moteris pasakojo, kad iš savo Samanthos X rolės išmoko to, kad „gyvename netobulame pasaulyje, būdami netobulais žmonėmis, ir kad visi tiesiog stengiasi tiek, kiek gali“.

„Tie, kurie ryžtasi pasimatydami su moterimis, kaip aš, dažniausiai neieško romanų. Jie nenori galvos skausmo, jie nenori emocinio ryšio, tačiau žino, kad tikriausiai bus pagauti. Kai kurios iš jų iš tiesų „pagavo“, – patirtimi dalijosi moteris.

„Jie tikrai nenori įskaudinti savo žmonų ir sugadinti santuokos. Santuoka – sunki pabaisa. Aš asmeniškai manau, kad ji – senamadiška ir nerealistiška“, – pridėjo ji.

Pati Samantha įsikitinusi, kad su vienu vyru negalėtų praleisti 40 metų, ir to niekuomet nenorėjo, o taip pat niekad nebuvo ir susituokusi. „Negalėčiau gyventi dvigubo gyvenimo ir susidoroti su melu – geriau būsiu tuo, kas esu, nors kartais tai ir sunku. Sutinku pakankamai vyrų, kad pasakyčiau „išteku visam gyvenimui“, – prideda ji.

Tiesa, palydovė pastebi, kad išdavystės būdingos ne tik vyrams, bet ir moterims, nes daugybė jos klientų – sužlugdyti vyrai, kurie žino, kad jų žmonos turi romanus.

„Esu įsitikinusi, kad neįmanoma visko gauti tik iš vieno žmogaus. Daugybė vedusių vyrų man sako, kad jų žmonos yra puikios motinos, puikiai prižiūri namus, tačiau intymumas jau seniai miręs. Jie nenori jų palikti, tačiau ryšys ir seksas jiems yra būtinas, kaip ir daugeliui žmonių“, – kalbėjo ji.

www.tv3.lt

Komentarai

Reklama