Pagimdė tualete. Bet ką pagimdė? Reali istorija


Patinka? Duok Like!
[fblike]

Ši istorija šokiruoja savo neįprastumu ir siaubu. Niekas nenorėtų atsidurti Loren Noulz vietoje, kuri išgyveno tikrą išbandymą.

Ji jau turėjo sūnų ir vėl pastojo. Jos laimei nebuvo ribų, kadangi ji labai norėjo dar vieno vaiko. Vis nėštumo testai buvo teigiami ir abejonių nebuvo – Loren greitai turės dar vieną mažylį.

Viskas buvo gerai, liko kelios savaitės iki nėštumo pabaigos. Loren pajuto keistus ir neįprastus skausmus, iš pradžių jai pasirodė, kad gimdymas prasideda per anksti, bet skausmas buvo pernelyg stiprus tokiems atvejams ir prasidėjo kraujavimas.

Ją greitai nuvežė į ligoninę, kur atliko keletą testų, kad suprastų, kas ne taip. Nors ir nėštumo testas rodė, kad ji nėščia, iš tiesų ji nebuvo…

Jos gimdoje per tą laiką susidarė piktybinė cista ir augo kaip vaikas motinos pilve. Ši cista palaipsniui virto vėžiu ir dabar moteriai nusimatė ilgos kančios.

Loren gavo cheminį gydymą ir turėjo palaukti, kaip gydytojai pasakė, kol auglys pats išeis. Dėl gydymo kurso ji prarado visus plaukus. Vieną dieną, kai ji nuėjo į tualetą, jai prasidėjo „gimdymas“.

Tualete ji „pagimdė“ auglį, išstūmusi jį iš savęs. Jos žodžiais, tai buvo panašu į tikrą gimdymą, teko stangintis, kad jo atsikratytų. Ir ji išsigelbėjo.

Po tolimesnių tyrimų paaiškėjo, kad ji sveika, jai daugiau niekas negrėsė.

Toks nėštumas vadinasi „molinis“.

Pagal gydytojų rekomendacijas, ji palaukė metus prieš pastodama.  Ir greitai, atėjus nustatytam terminui, jai gimė nuostabi dukrelė Indi, kuri atnešė džiaugsmą ir laimę į namus. Loren buvo įsitempusi nėštumo metu, jai atrodė, kad šis nėštumas irgi gali būti „molinis“, bet viskas baigėsi gerai.

Dabar Loren nori pasidalyti su visomis moterimis, kad yra tokia neįprasta liga, kad visos žinotų ir būtų atsargios.

Tai jums tikrai patiks!

Komentarai

Reklama