Oro linijų bendrovė praneša, jog įveda prievolę keleiviams pasiskiepyti nuo koronaviruso


Patinka? Duok Like!
[fblike]

Nerimaudama dėl tolesnio koronaviruso plitimo, Australijos nacionalinė oro bendrovė „Qantas“ ketina įvesti prievolę keleiviams pasiskiepyti nuo Covid-19. Kai tik bus registruota vakcina, atitinkamai bus priderintos bendrosios kompanijos taisyklės, australų stočiai „Nine News“ sakė „Qantas“ vadovas Alanas Joyce‘as.

Anot jo, kol kas nepriimtas sprendimas dėl vidaus skrydžių, tačiau situacija dėl tarptautinių reisų esą aiški. „Mes reikalausime iš užsienio keleivių, kad jie prieš lipdami į lėktuvą pasiskiepytų“, – kalbėjo A. Joyce‘as. Jis teigė esąs įsitikinęs, kad panašių taisyklių imsis ir kitos oro bendrovės. Australija dėl pandemijos ėmėsi griežčiausių kelionių ribojimų pasaulyje. Užsieniečiams draudžiama atvykti į šalį.

Australijoje iki šiol patvirtinta beveik 28 000 infekcijų, 907 pacientai mirė. „Quantas“ buvo įkurta 1920 metais. Ji yra viena seniausių be pertraukos veikiančių oro bendrovių pasaulyje. Prieš pandemiją įmonė kasmet visame pasaulyje skraidino 50 mln. keleivių. Pandemija „Qantas“ bendrovei atnešė beveik 2 mlrd. Australijos dolerių (1,24 mlrd. eurų) nuostolį. Dėl finansinių sunkumų kompanija panaikino 6 000 darbo vietų iš 29 000.

Komentarai

Reklama