Mergina visuomet permiega pirmo pasimatymo metu: atskleidė, kodėl tai naudinga


Patinka? Duok Like!
[fblike]

Į santykius visi žiūri skirtingai, o norėdami gauti sau patinkančio žmogaus dėmesį, taiko skirtingas taktikas ar tam tikras taisykles. Vieni būna tarsi atverstos knygos, o kiti kuo įmanoma ilgiau stengiasi išlaikyti paslaptį.

Vis dėlto apie taisyklę „nepermiegoti su patinkančiu žmogumi per pirmą pasimatymą“ esame girdėję visi. Tik ar tai veikia?

Apatinių kūrėja Elysia Downings galvoja, kad tokia taisyklė – pati tikriausia nesąmonė. Negana to, 28 metų moteris teigia, kad ji, atvirkščiai, visuomet permiega su sau patinkančiu vyru pirmojo pasimatymo metu.

Skamba gana drąsiai, ar ne? Vis dėlto moteris tikina, kad būtent tai pradeda pralaužti ledus.

Elysia tikina, kad seksas pirmojo pasimatymo metu atneša tik pliusus. „Jei vyrą domina tik permiegojimas, nepaisant to, tu tai padarysi, ar ne, po pirmojo pasimatymo jis tiesiog dings. Taigi permiegojusi iškart, tu suprasi, kur veda jūsų santykiai – tai padės tau įsitikinti, ar veltui nešvaistai savo laiko“, – sako dizainerė.

Pati Elysia dažniausiai su vyrai susipažįsta internetu – tačiau nebūtinai tik per susitikinėjimui skirtas programėles. Negana to, ji dažnai būna pirmoji, kuri pasiūlo susitikti gėrimui ar keliems.

„Kai einu į pasimatymą, visuomet stengiuosi vilkėti kažką, kas pabrėžtų mano figūrą“, – sako ji.

„Visuomet parodau, kad seksas mane domina per savo kūno kalbą“, – apie subtilias užuominas prabilo ji.

Tiesa, pirmo žingsnio ji sako niekuomet nežengianti.

Vis dėlto po kai kurių lytinių santykių Elysia yra supratusi, kad tie vyrai – ne jai. „Esu sutikusi vyrų, kurie prieš seksą ar po jo būna įlindę į „Instgram“. Jei jie naudojasi telefonu lovoje, tai mane labai atstumia“, – sako ji.

Ji neslepia ir to, kad dažnai permiegojusi pirmo pasimatymo metu, ji supranta, kad tie vyrai jai suteikė daugiau blogų, o ne gerų emocijų, tačiau taip pat tai puikus būdas suprasti, ar norės kada nors su jais susitikti darkart.

www.tv3.lt

Komentarai

Reklama