Mediumė Gražina prabilo apie vyrų išdavystes: ryžosi svarbiam žingsniui


Patinka? Duok Like!
[fblike]

Pirmadienio vakarais TV3 žiūrovai nuo šiol galės stebėti intriguojantį realybės projektą „Namas“, kuriame savo patyrimais ir skausmais dalinsis septynios skirtingo likimo moterys. Projekte dalyvaus ir praėjusiais metais Lietuvos žiniasklaidoje išgarsėjusi mediumė Gražina Asipauskaitė. Gražuolė ryžosi itin svarbiam žingsniui – ne tik pasakos apie išgyventas negandas, bet ir taps įkvėpimo šaltiniu savo gyvenimą keisti norinčioms moterims.

Moteris, pirmiausia, patraukia dėmesį dėl savo išskirtinės išvaizdos, be to, ji turi ypatingų antgamtinių sugebėjimų – yra mediumė. Deja, įspūdinga Gražinos išvaizda slepia gilias sielos žaizdas. Išduota visų savo gyvenime sutiktų vyrų, moteris abejoja, ar apskirtai gali surasti tikrą meilę.

„Daugybę kartu buvau išjuokiama, kritikuojama, užgauliojama. Visada turėjau daug kompleksų, tiek dėl išvaizdos, tiek dėl savo gyvenimo būdo – kad kalbuosi su savimi, nes aš matydavau mirusius. Geriausi mano draugai visad buvo mirusieji, nes netikėjau žmonėmis, netikėjau gyvųjų pasauliu, nes atvėrusi savo širdį gaudavau didžiulį smūgį atgal“, – atvirai kalbėjo ji.

Nepaisant patirtų visų negandų, Gražina nepalūžo. Ne tik išliko stipri pati, bet dar ir drąsino kitas moteris.

„Turime būti stiprios, kad joks vyras, jokia moteris, jokia draugė, joks karas mūsų nepalaužtų. Mes esam stipri komanda“, – ryžtingai drąsino ji projekto dalyves. Moteris nuolat drąsino ir laidos vedėja: „Mes, moterys, esame labai stiprios ir galime gyvenime padaryti viską dėl savęs, dėl savo vaikų, dėl savo šeimos“ – sakė Gerda.

Laidoje moterims teko ir pirmosios užduotys. Kad ir kiek tamsos buvo jų gyvenime, kiekviena turėjo surasti tai, kas buvo gero, kam ir už ką jaučiasi dėkingos. Kai mintys išsakomos garsiai, pasirodė, kad tikrai ne viena jų turi kuo džiaugtis: kažkuri džiaugėsi turinti mylinčią ir atsidavusią motiną, kita – nepasitvirtinusia vėžio diagnoze, dar kita – rūpestingu vyru…

Kita užduotis buvo praktinė – septynios dalyvės turėjo pasiskirstyti kaip ir su kuo gyvens dviejuose kambariuose. Čia prasidėjo pirmosios intrigos ir nesutarimai. Kaip moterims pavyks juos spręsti? Žiūrėkite laidoje „Namas“ – šiandien 19.30 val. tik per TV3!

Laidos anonsą žiūrėkite:

www.tv3.lt

Komentarai

Reklama