Kaip susiklostė jauniausių pasaulio tėčių gyvenimas


Patinka? Duok Like!
[fblike]

Ne viena pasaulio pora bando tapti pora, tačiau jiems niekaip nepavyksta. Šios istorijos herojams viskas įvyko kitaip. Jie tėčiais tapo ypač anksti ir teko atsisakyti visų savo paauglystės pramogų.

Alfie Patten

Kaip rašė britų spauda, šis mielo veido berniukas tapo tėvu būdamas vos 13-os. Dukrą jam pagimdė penkiolikmetė draugė Chantal.

Pirmas dalykas, kuris jam atėjo į galvą, kai sužinojo apie draugės nėštumą buvo tai, kad turės bėdų su finansais. Visi pinigai, kuriuos jis turėdavo buvo kišenpinigiai į mokyklą.

Po vaiko gimimo, Alfie rimtai apsiėmė jį auginti. Savo sūnui padėjo ir berniuko tėvai.

Prabėgus vos 6 mėnesiams paaiškėjo, kad gimęs vaikas visai yra ne Alfie. Atlikus DNR tyrimą paaiškėjo, kad vaiko tėvas yra kitas Chantal vaikinas – Tyler Baker. Alfie sužinojęs tiesą kaip reikiant nuliūdo.

Sean Stewart

1998-ais nuskambėjo naujienos, kad dvylikametis tapo tėvu. Jam pagimdė jo šešiolikmetė kaimynė Emma Webster.

Vėliau mergina prisipažino, kad net nežinojo, jog Sean tiek mažai metų. Ji galvojo, kad jie abu vienodo amžiaus. Vėliau jaunoji porelė nusprendė auginti vaiką kartu.

Tiesa, prabėgus keliems metams pora išsiskyrė. Sean visai nusivažiavo ir net pakliuvo į kalėjimą už vagystę. Dabar Emma nenori nieko girdėti apie savo vaiko tėvą.

Nathan Fishbourne

Dar vienas britas, kuris tėvu tapo būdamas 14-os.

Jo išrinktoji sako, kad neplanavo tapti mama, bet šiuo metu yra labai laiminga.

Šiai porai taip pat padeda tėvai ir jie ya laimingi būdami kartu.

Misha Nikolaev

Berniukas buvo keturiolikos, kai penkiolikmetė jo pusseserė pagimdė jam vaiką. Mikhail buvo pripažintas jauniausiu tėvu Rusijoje.

Jaunasis tėvas nusprendė pasiplauti ir dabar vaikelį augina mergina, jos mama ir teta.

Patiko? Pasidalink su draugais 🙂

Komentarai

Reklama